Dabarprisijungę:
98 202
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Pirmojo pasimatymo klaidos

Vėlavimas. Kiekviena minutė pavėluota į pirmą pasimatymą yra neatleistina. Prieš susitikimą dažniausiai kiekvieną prieš sutikimą apima jaudulys ir nerimas, o jei dar tenka laukti vėluojančio kartais tai tampa nepakenčiama.

Netinkama apranga. Turbūt būtų klaidinga manyti, jog per pasimatymą, kuris vyks restorane ateiti apsiavus sportiniais bateliais, arba pasipuošus perlais ir kokteiline suknele apsilankyti kukliausiame bare, yra tinkama. Taigi, ruošiantis pasimatymui vertėtų įvertinti vietą, kurioje jis vyks.

Pokalbiai apie religiją ir politiką. Ne pro šalį pirmąjį pasimatymą apsieiti be ginčų apie artėjančius rinkimus ar valdančias koalicijas, galbūt tai bus galima aptarti ateityje, tačiau pažintį pradėti išdėstant savo požiūrį apie abortus nėra tinkama.

Kitų nužvelgimas. Nors tai atrodo neįtikėtina, tačiau vaikinas niekada nepraleis pro akis dailios padavėjos, o mergina, nors ir paslapčia žvilgtelės į sportišką barmeną, bet Jūs to niekada nedarykite!!!

Draugai. Nepatartina į pirmąjį pasimatymą atsivesti geriausią draugę ar draugą, nebent tai yra dvigubas pasimatymas, nes priešingu atveju atrodysite vaikiškai.

Per daug alkoholio. Visi žino, kad alkoholis parodo visai kitą žmogaus veidą. Bet pirmiausia reiktų pažinti žmogų blaivą, nors taurė vyno romantikai dar niekada nepakenkė.

Pasimatymo atšaukimas. Likus valandai iki sutarto susitikimo pranešti, jog dalyvauti negalėsite, yra tikrai nemandagu, nebent yra tikrai tam pateisinama priežastis. Šiurkščiausia yra tiesiog nepasirodyti, juk reikia suprasti, kad kitas žmogus gaišta savo brangų laiką, kurį galėjo skirti kažkam kitam.

Plepumas. Patariama dažniau įkvėpti tarp sakinių, daryti pauzes bei leisti įsiterpti ir savo pašnekovui, juk pasimatymo tikslas yra pažinti vienas kitą.

Su šiais punktais galima sutikti arba ne, bet manau kiekvienas iš savo patirties galėtų pridėti dar ne vieną klaidą.

Parengta pagal užsienio spaudą.

Paskelbta: 2011.03.31