Dabarprisijungę:
376 452
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ko iš tikrųjų nori vyrai ir moterys

Mokslininkai atrado atsakymą į šimtmečius kamavusį klausimą apie tai, ko moterys ir vyrai iš tikrųjų nori, skelbia moterų žurnalas „femalefirst.com“.

Atlikti tyrimai parodė, kad vyrai labiau linkę vertinti moterų išsilavinimą, o moterys - ieško tokios antrosios pusės, kuriai būtų svarbūs šeimyniniai rūpesčiai. Ajovos universiteto (JAV) analitikai nustatė, kad vyrus ypatingai domina išsilavinusios, gerą finansinę perspektyvą turinčios silpnosios lyties atstovės, o moterims labiau patinka tie vyrai, kurie nori šeimos.

Tyrimo metu dalyviai buvo paprašyti sureitinguoti esminių ir nereikšmingų savybių skalėje 18 charakteristikų, pagal tai, kam jie teikia didžiausią svarbą, rinkdamiesi partnerį.

Vyrai esminėmis moters savybėmis įvardino patrauklumą ir meilę, emocionaliai stabilią būklę ir finansinę perspektyvą. Skaistybė ir panašios politinės pažiūros yra savybės, kurias vyrai įvardino kaip nesvarbias arba nereikšmingas renkantis gyvenimo partnerę. Universiteto sociologė Christine Whelan teigia, kad tokius tyrimo rezultatus nulėmė padidėjusios galimybės moterims siekti karjeros mokslo ir profesinėse srityse bei išaugęs vyrų troškimas su būsima žmona pasidalinti finansinę naštą. Moterų preferencijų viršūnėje – namai, šeima ir vaikai, dėl to moteris ypač domina tie vyrai, kurie nori to paties. Didelės vyrų ambicijos ir rafinuotos manieros – bruožai, kuriems silpnosios lyties atstovės teikia mažiausiai reikšmės. „Tai reiškia, kad nuo tada, kai vyras atitiks kitus antrosios pusės reikalavimus, moteris bus linkusi jam atleisti, kai jis šeštadieniais pamirš atnešti gėlių ir šokolado“, - sako Whelan.

Informacijos šaltinis www.londonozinios.com

Paskelbta: 2010.09.08