Dabarprisijungę:
44 74
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ar Ji tave apgaudinėja? Mitai ir tikrovė

Parengė Virginijus Kacinkevičius

Tu mano žibutė, aš tavo tulpiukas, Tu mano valtelė, aš tavo irkliukas, Tu mano bambeklė, aš tavo zyzliukas, Tu mano pievelė, aš tavo drambliukas.

Visa tai atrodė taip neseniai. Traukėte vienas kitam meilės dainas, ūbavote lopšines, gal net susižiedavote kaip kokie antinai. Tačiau visą džiaugsmą užtemdė ta įkyri ir niekaip nenumarinama mintis – „O kas jeigu?“ Be to, ji pastaruoju metu pradėjo keistai elgtis. Keliasi vidury nakties ir apsivilkusi patį trumpiausią sijoną puola lyginti tavo kelnes. Čia pavojaus, o gal pergalės šauksmas? Ir patarimo kreiptis nėra į ką. Žinome, bičiuli, mes tavo bėdas, todėl pasitelkę universiteto profesorius, gyvenimišką patirtį ir „Men‘s Health“ puolame į pagalbą. Iškart perspėjame: lengva nebus, nes žmonės, turintys krūtis, yra labai gudrūs. Tačiau liaudies patarlė teigia: „Net ir gudri višta užpakalį nusidilgina“, o liaudis niekada nemeluoja. Kaip ir mes. Tad imk, skaityk ir skaitydamas permanyk, ar viskas gerai tavo meilės lizdelyje.

Reaguoja neįprastai audringai, kai ją kaltini. Verdiktas: NEKALTA. Gudrusis psichologas Peris Bafingtonas (Perry Buffington) mums sufleruoja apie „Otelo klaidą“. Jeigu literatūra mokykloje buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios likdavai antriems metams, aiškiname: „Otelas“ – tai senojo gerojo Šekspyro kūrinys, kuriame aprašomas buitinis konfliktas, kurio metu pavydus Otelas apkaltina neištikimybe ir nužudo savo žmoną Dezdemoną, nors ši visais būdais stengiasi įtikinti priešingai. Lapinas P. Bafingtonas nesustoja ir atveria mums akis – moterys, sakydamos tiesą, visuomet elgiasi emocionaliau. „Jeigu ji meluotų, bandytų meilikauti ir žaisti savo seksualumu“, – tvirtina žinovas. Įrodymas:

Pastaruoju metu ji tapo ypač šeimyniška. Verdiktas: KALTA. Jeigu tavo antroji pusė nei iš šio, nei iš to išsitraukė lyginimo lentą ir puolė lyginti tavo kelnes, ko niekada iki šiol nedarė, būk tikras, jog ji lygina ir dar kažkieno. Po mūsų galvas pasiknaisiojusi ir ten kažką suradusi bei priskyrusi mūsų veiksmams mokslininkų grupelė savo žurnale „Personality and Social Psychology Bulletin“ užtikrintai kala į makaules, kad neištikimybę besistengianti nuslėpti moteris namuose tampa šeimininkavimo deive. Taip pat ištempk ausis ir klausyk, jeigu mazgodama tavo marškinius ji piktai murma, kad „Petras iš darbo“ irgi vaikšto neskalbtais marškiniais ir apskritai yra nepatrauklus tipas. Neabejok, jog žuvelė įkliuvo į tinklą – „keikti“ savo naująjį simpatiją – dar vienas neištikimos žmonos triukas. Gali guostis bent tuo, kad namai ir drabužiai bus švarūs.

Ji pradėjo kalbėti per miegus. Verdiktas: KALTA. Iki šiol buvęs darnus jūsų knarkimo duetas nutrūko, likai vienišas, o ji pradėjo naktinės oratorės karjerą? Verta nemiegoti ir pasiklausyti. Slaptas romanas, be puikiai praleisto laiko, sekso, aistros, romanti... (na gerai, gerai, tylime), dar suteikia ir didžiulio psichologinio streso kančių. Gudročiai iš Psichologijos fakulteto mums siūlo būti kantriems, nes kaltasis anksčiau ar vėliau išsiduos. Mokslininkai teigia, kad „nukrypimas į kairę“ pasireiškia trimis būdais: atminties suprastėjimu, somnambulizmu (na, nereikia kilnoti tų antakių – aiškiname: somnambulizmas ar lunatizmas yra pakitusi sąmonės būsena, kurios metu individas atsikelia iš lovos ir vaikščioja) bei parodontitas. Tad jeigu tavo brangiausioji vidury nakties braidžioja po kambarį, kažką neaiškiai murma ir nuolat liečia tą žandikaulio dalį, kurioje turėtų būti parodontito užpultos dantų smegenys, vyk ją šalin. Net neabejojame, jog ji tikrai turės pas ką nueiti. 

Jai neįdomus tavo rūpestis. Verdiktas: NEKALTA. Atnešei pilną aruodą gvazdikų, pagyrei naują darbinį kombinezoną, kuris puikiai dera prie jos guminių batų, netgi sutelkęs visą drąsą ir pamynęs vyrišką išdidumą kažką veptelėjai apie „gražią šukuoseną“, o ji net nežvilgtelėjo tavo pusėn? Nebėk galąsti kirvio ir prašytis į svečius pas kaimyną Antaną, o geriau paklausyk, ką kalba specialistai. Pasirodo, proto gumbai nemato tokiame moters elgesyje nieko blogo. Gal tiesiog jai skauda dantį ar šiaip bloga nuotaika. Moksliukų vadas Džonas D. Mūras (John D. Moore) prideda, jog jeigu moteris neištikima, ji kaip tik pradeda dažniau kalbėti apie amžiną meilę ir yra seksualiai aktyvi.

Ji nuolat ieško neištikimybės įrodymų. Verdiktas: KALTA. Jeigu pastarųjų mėnesių tavo gyvenimo garso takeliu tapo tokie šlageriai kaip „Leisk man paklausti, mielasis, ir kur tu dabar susiruošei?“ bei „Jau turbūt užsilaikei darbe su ta ilgakoje blondine didelėmis krūtimis?“, susimąstyk, kodėl ji staiga sumanė tave kažkuo kaltinti. O gal pati kalta? Bet kuris futbolo treneris (na, gal išskyrus antifutbolą žaidžiančius italus) patvirtins, kad geriausia gynyba – puolimas. „Neretai moterys kaltina savo partnerius neištikimybe ir panašiais dalykais, taip nejučiomis atspindėdamos savo „užklasinę veiklą“. Todėl net jeigu ir esi alergiškas aukšto diapazono kaltinantiems balsams, karts nuo karto verta paklausyti savo pačios. Ateity bus lengviau.

Jos sijonėliai darosi vis trumpesni. Verdiktas: NEKALTA. Na gerai, moteris vilki sijonus, ar ne? Tai – moralinės palaimos viršūnės ženklas po iškęstų siaubingų ir jokiam vyrui nepakeliamų depiliacijos kančių. Tačiau jeigu taviškė rengiasi taip, kad jos apsilankymas širdininkų palatoje sukeltų milžiniško mąsto tragediją, dar nereiškia, jog dailinasi prieš vyriškos lyties atstovą, kuris nesi tu. Tas pats Peris Bafingtonas primena: jeigu moteris užmezgusi romaną, ji savo vyro akivaizdoje stengiasi atrodyti kukli ir konservatyvi, na, tiesiog dievo karvutė.

Ji iki išnaktų dirba. Verdiktas: KALTA. Jeigu tavo akių ir sielos džiaugsmas namo parsiranda paryčiais, o po mėnesio sulaukia paaukštinimo su dvigubai didesniu nei tavo atlyginimu, įjunk budėjimo režimą. Net jeigu mergina ir tvirtina, jog visą tą laiką praleido ne direktoriaus miegamajame, tikėtina, kad jie „tai“ darė posėdžių kabinete. Žodžiu, mokslininkai tik jiems vieniems žinomu būdu įrodė: jeigu moters metinė alga didesnė už 45 tūkstančius svarų, tikimybė, kad knygoje „Kas yra Kas?“ būsi įrašytas raguočių skyriuje, yra dvigubai didesnė nei uždirbančių mažiau.

Informacijos šaltinis www.londonozinios.com

Paskelbta: 2010.07.07