Dabarprisijungę:
482 502
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ieskok.lt bendruomenė švenčia Žolines!

Kai būna proga švęsti, socialiai atsakingas portalas “Ieskok.lt”, visuomet siūlo linksmai sutikti šventes bei sutaupyti linksmai leidžiant laiką su portalo simpatijomis. Tokia proga dabar – Žolinės! Neišsenkantis Jūsų pramogų šaltinis “Ieskok.lt” toliau tęsia vakarėlių maršrutą. Internetinius narius, žmones, kurie visuomet pasiryžę su šypsena sutikti kiekvieną dieną, portalas rugpjūčio 15 dieną (šeštadienį), klube “Helios” kviečia į Žolinių vakarėlį. Nors Žolinių šventė turi senas tradicijas, jaunimo tarpe ji dar tik bando išsikovoti deramą vietą ir būdą būti paminėtai. Socialiai atsakingas portalas “Ieskok.lt” kviečia nepamiršti savo tradicijų ir toliau jas puoselėti.

Ne pirmą kartą “Ieškok.lt” vakarėliuose dalyvausiantiems, didele dalimi dėl to ten besilankantiems, muziką vakarui ruoš diskžokėjų trijulė “Obsession”. Ši komanda savo linksma, šilta muzika sugeba akimirksniu pripildyti šokių aikštelę bei dalinasi muzikinių akordų teigiamomis emocijomis iki pat paryčių.

Nepamirškite, Žolinių vakarėlis jau rugpjūčio 15 dieną, klube “Helios”, Vilniuje.

Jei dar nesi vienos didžiausios pažinčių bendruomenės narys, dabar pats tinkamiausias laikas registruotis. Nes neužilgo visus Ieskok.lt narius pasieks informacija, kaip gauti jau apmokėtą bilietą ir geriausiai atšvęsti Žolines. Ieskok.lt rūpinasi savo bendruomenės nariais ir visada padeda sutaupyti!
Paskelbta: 2009.08.04