Dabarprisijungę:
116 190
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Pop Star Bar“: jokių vasaros atostogų su žydraakiu už pulto.

Nors tikroji vasara vis dar neateina, o jūroje bei ežeruose dar vis gelia kojas, daugelis Kauno pasilinksminimo vietų išėjo vasaros atostogų ir uždarė duris savo lankytojams. Tačiau šokių muzikos ir kokteilių baras „Pop Star Bar“ visada buvo kitoks. Jis visą vasarą dirbs pilnu pajėgumu ir į savo renginius kvies kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 22 valandos. Maža to, sulauksime ir ne vieno žinomo svečio iš užsienio. Ne išimtis ir šis savaitgalis. Šį penktadienį, liepos 3 d., bene gražiausias barmenes mieste turintis „Pop Star Bar“ pakvies į išskirtinę Britanijos įrašų kompanijos „Bambino“ diskoteką. Jai, aišku, vadovaus pats kompanijos bosas, visų mylimas Da Sunlounge. Begalę išprotėjusių gerbėjų Kaune turintis žydraakis raudonplaukis yra toks gražus, kad net galėtų nemokėti groti. Tiesa, taip tikrai nėra - jis tikras diskotekų profesionalas, nes už pulto stovi jau daugiau nei 10 metų.

Da Sunlounge – kokybės garantas

Ar lietus, ar saulė „Pop Star Bar“ bei tokiu pat vardu pavadintas energetinis gėrimas visada laukia lankytojų. Šį kartą su neeiline diskoteka - „Bambino Night“ - ir amžinai populiarus house įrašų magas. Da Sunlounge nesustabdys niekas – nei visuotinis atšilimas, nei pasaulinė ekonomikos krizė. Jis dar kartą grįžta į Kauną ne tik aplankyti šimtų merginų, bet ir tam, kad pirmą kartą padovanotų savo įrašų kompanijos naktį.

Viskas, ką daro Da Sunlounge, yra kokybiška ir sėkminga. Netikite? Tai ateikite į jo diskoteką. Iš „Bambino“ boso visada galite tikėtis pačios naujausios house muzikos. Muzikos, kuri pasaulio šokių aikšteles pasieks tik už kelių mėnesių ar net pusmečio. Gražuoliui iš Londono talkins kitas house muzikos profas, „RyRalio“ blondinas Lauris Lee. Bus labai sunku nešokti.

„Bambino“ – house atradimų namai

Da Sunlounge yra ne tik puikus didžėjus ir prodiuseris, bet net dviejų house įrašų kompanijų savininkas. Jis vadovauja beveik prieš dešimtmetį įkurtai „Myna” bei prieš ketverius metus suburtam „Bambino”. Tikrų house muzikos „tėčių“ Laurent Garnier, Miguel Migs ir Mark Farina liaupsinamas „Bambino” greitu metu turėtų tapti esminiais D. Britanijos house muzikos atradimų namais.

Per pastaruosius kelis metus šio penktadienio „Pop Star Bar“ svečias čia leido 11-ą ypač galingų plokštelių, kuriuos prodiusavo Jay West, „Toka Project”, Miles Maeda, „Inland Knights”, Kinky Movement, Manuel Sahagun ir pats Da Sunlounge. Apie šiuos įrašus kalbėjo ir juos grojo galybė garsiausių house muzikos didžėjų visame pasaulyje. Jų tarpe, žinoma, ir „RyRalio“.
Paskelbta: 2009.06.30