Dabarprisijungę:
522 700
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Viskas, ko reikia elektroninėms Kalėdoms – naktiniame klube „Heaven“!

Gruodžio 25-ąją Vilniaus naktiniame klube „Heaven“ didžiąsias metų šventes paskelbs vakarėlis „Christmas Celebration“, kuriame muzikines Kalėdų dovanas, suvyniotas į tamsių progressive spalvų popierių ir perrištas blizgiomis tech house juostelėmis, dalys net trys Kalėdų seniai: Donatello iš „Exit“ ašigalio bei DJ Sun ir Lynnie iš „Mixteam“ sniego karalystės.

Kalėdų vakarą skubėdamas į „Christmas Celebration“ vakarėlį, nepamiršk sugalvoti noro – žinia, skaičius „3“ lemia slapčiausių pageidavimų išsipildymą... Trys diskžokėjai, kuriems nebereikia papildomų pristatymų, – kas geriau už juos išmano, kuo šventinį vakarą pamaloninti klubinėtojų ausis?

Vakarėlių intro asas Lynnie, kuris keliais mostais išjudina publiką, parinkdamas ilgoms linksmybėms nuteikiančius kūrinius, vienas talentingiausių Lietuvos energingos šokių muzikos diskžokėjų Donatello, iš daugybės išbandytų muzikos stilių pasiėmęs visa, kas geriausia, ir išradingasis kūrybinių eksperimentų mėgėjas DJ Sun, kiekvienam renginiui sukuriantis vis kitokią koncepciją – įspūdingas trio „Heaven“ klube žada iššauti galingą pozityvios energijos užtaisą, kurio pakaks ne tik žiemos švenčių sesijai, bet ir visiems ateinantiems 2008-iesiems!

Trijulė ateinančius Naujuosius metus pasitinka puikiai nusiteikusi. Tolydžio auganti techninių įgūdžių kokybė ir kūrybingumas šiems diskžokėjams yra tik kelios iš daugelio progų džiaugtis tuo, kas jau nuveikta, ir tikėtis pasisekimo ateityje. „Visiems klubinėtojams ir melomanams ateinančiais metais linkime gausybės naujų muzikinių įspūdžių. Ir, žinoma, pažadame patys padaryti viską, kad jų netrūktų!” – švenčių išvakarėse entuziazmą spinduliuoja Donatello, DJ Sun ir Lynnie, kurie ne vienerius metus demonstruoja puikiai dirbantys ne tik prie pulto, bet ir įrašų studijoje.

Visus tris vienija aktyvi veikla savo setais drebinant šokių aikšteles, organizuojant vakarėlius, rengiant radijo laidas ir bendradarbiaujant su šalies bei užsienio elektroninės šokių muzikos žvaigždėmis. Flash Brothers, Anthony Pappa, Chris Lake, King Unique, Jody Wisternoff, Satoshi Tomiie, Omid 16B, Luke Fair, Meat Katie, Barry Gilbey, Piliavin & Zimbardo, G Pal ir daugybė kitų – ne vieną iš šių užsieniečių „Christmas Celebration“ vakarėlio pagrindiniai herojai yra ne tik „apšildę“ renginiuose, bet ir kartu su jais darbavęsi muzikos kūrimo, remiksavimo bei leidybos srityse, džiugindami klausytojus kasmet vis ilgėjančia diskografija.

Nors visiems šventinio trio nariams yra tekę groti įvairiausiuose kraštuose: nuo Didžiosios Britanijos iki Ibizos, nuo Vokietijos iki Rusijos, nuo Čekijos iki Estijos – vyrukai teigia, kad šventes geriausia pasitikti gimtojoje Lietuvoje su savais draugais. „Visada smagu spėlioti, kuo gali nustebinti visiškai naują tau publiką. Tačiau kiekvienas žino, kad padaryti staigmeną saviems – sudėtingiausia. O ir džiaugsmo jiems įtikus patiriama ypač daug“, – neslepia diskžokėjai, vakarėliui rengiantys rinktinius setus ir žadantys nudžiuginti ryškiausiais besibaigiančių metų hitais ir pažerti naujovių visiems novatoriško skambesio mėgėjams.
Paskelbta: 2007.12.20