Dabarprisijungę:
168 242
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Diskotekoje be silikono – svečias iš Majamio.

„Lietus užkniso juodai“, - taip galima apibūdinti lietuvišką vasarą, kuri skaičiuoja jau 16-ą dieną. Bet po šio savaitgalio viskas Lietuvoje, arba bent jau Kaune turėtų pasikeisti, nes į mūsų šalį atvyksta pranašas iš visada saulėto Majamio. Taip, iš to paties miesto, kur žydras vandenynas, blizgantys ratlankiai ir silikoninės krūtinės. Kaip ir kiekvieną mėnesį ateina metas „RyRalio“ vardinei diskotekai Kauno šokių ir kokteilių muzikos bare „Pop Star Bar“. Tai ypatinga naktis su visad ypatingu house svečiu iš skirtingų pasaulio pusių. Šį penktadienį – tai žurnaluose liaupsinamas diskotekų herojus iš kurortinių romanų sostinės Majamio - Jazzy Eyewear. Su geriausiais house atlikėjais iš už Atlanto lyginamas prodiuseris į Lietuvą atvyksta pirmąjį kartą.

„RyRalio” vakarėlyje – argentinietis Jazzy Eyewear

Jau birželio 19 d. nuo pat 22 valandos renginyje „RyRalio @ Pop Star Bar“ pasirodys ne tik pietietiško kraujo turintis amerikietis, bet ir, žinoma, patys „RyRalio”: Lauris Lee bei Karalius. Su vieninteliu pasirodymu į Baltijos šalis atvykstantis Jazzy Eyewear yra mylimiausias Majamio house muzikos prodiuseris, daugybės singlų bei keleto albumų autorius, garsiosios house įrašų kompanijų „So Sound” ir „Uma“ bosas.

Seksualus argentinietis iš Majamio į Lietuvą skris per Atlantą ne šiaip sau. Jis atvyksta padegti šokių aikštelės novatorišku ir eklektika pulsuojančiu skambesiu. Jazzy Eyewear savo grojamą muziką apibūdina kaip San Franciskui, Čikagai ir Notingemui būdingų house stilių mišinį. Tad laukia kažkas negirdėto ir įdomaus!

Galite būti ramūs argentiniečio setas nė iš tolo neprimins Majamiui įprasto netikrumo, sintetikos, dirbtinos šypsenos ir plastikos chirurgų skalpeliais sukurtos silikoninės apgaulės. Pats didžėjus prisipažįsta, kad visa tai jam labiausiai ir nepatinka visada saulėtame Majamyje. Tad šio penktadienio house diskotekoje iki ryto viskas bus tikra ir nuoširdu.

Šeštadienį - vėl nemirtingi „90s” šokiai

Šį šeštadienį nuo 22 valandos „90s“ muzikos ir stiliaus mados vėl grįš į „Pop Star Bar“. Balandžio pabaigoje vykusi pirmoji klasikinių hitų diskoteka pritraukė tiek daug žmonių, kad visi norintys net netilpo. „Culture Beat“, „2Unlimited“, „Technotronic“ ar „Snap“ įrašus grojantis sostinės didžėjų duetas Sania ir Dyp atsikvėpė ir vėl kviečia į savo jau kultiniu tapusį renginį „Pump up the 90‘s“.

Amžinai populiarūs ir nemirtingi, tik gerą nuotaiką skleidžiantys pop himnai šį savaitgalį vėl kvies žmones ypatingai pasidabinti ir pasiruošti. Ryškiaspalviai getrai, išpūsti, blizgūs drabužiai, auksinės grandinės, spalvoti sportbačiai, „Mercedes Benz“ ženklai, kabantys ant kaklo, keisti akiniai ar apdriskę džinsiniai švarkeliai – tai tik keletas „Pump up the 90‘s“ didžėjų idėjų. Užsiimkite vietą eilėje iš anksto, nes vėl galite likti už durų.

Beje, prieš kelias savaites „Pop Star Bar“ meniu atsirado ypatinga naujiena – Kauno šokių ir kokteilių muzikos baro vardu pavadintas energetinis gėrimas. Jis akimirksniu tapo karščiausia preke. „Jeigu dar neragavote, būtinai paragaukite. Gėrimas iš karto tapo, tarsi, būtinu aksesuaru ir praktiškai niekada neišnyksta iš lankytojų rankų“, - juokauja „Pop Star Bar“ atstovai.
Paskelbta: 2009.06.15