Dabarprisijungę:
234 376
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Oficialus Ieskok.lt renginys šį kartą neoninėje šviesoje.

Balandžio 11 dieną (šeštadienį) retro stiliaus aplinkoje derinamoje su pažangiomis technologijomis, į klubą "Tarantino" esantį Vilniuje, Trakų g. 2, susirinkusią šalies publiką vėl šėlti kviečia vienas seniausių ir didžiausių Lietuvos pažinčių portalų - "Ieskok.lt". Pašėlęs gyvenimo ritmas bei nuovargio svaigulys primenantys penkių dienų maratoninį bėgimą daugelio mūsų kasdienybėje. Taip gyvendami susiliejame su aplinka ir dažniausiai pamirštame arčiausiai mūsų esančius ir vis dažniau bendraujame virtualioje erdvėje - "Ieskok.lt". Nuolatos jausdama socialinę atsakomybę, portalo komanda skelbia esamos bendruomenės ir busimų jos narių oficialų susitikimą - "Ieskok.lt NEON LIGHTS".

Renginyje yra laukiami visi: norintys atsipalaiduoti, susitikti su senai matytais draugais, gyvai pabendrauti su portalo simpatijomis, ar užmezgti romaną.

Jau nepirmą kartą Lietuvoje renginio organizatoriai, kartu su portalu "Apyrankes.lt", pristato novatorišką pažinties užmezgimo būdą.

Visiems renginio dalyviams bus išdalintos spalvotos apyrankės. Kiekvienas pasirinkęs norimą spalvą nuspręs savo vakarėlio eigą. Vakaro metu žalia apyrankių spalva simbolizuos ketinimus susipažinti, bei bus pažymėta užrašu „susipažinčiau su tavimi", raudonų apyrankių spalva simbolizuos ramybę ir bus pažymėta "šiandien pabūsiu viena(-as)", o mėgstantiems nuotykius ir švelnius masažus pasiūlysime rožinę apyrankių spalva. Ši idėja “Ieskok.lt” renginiuose sėkmingai prigijo ir sėkmingai skatina bendravimą ir tapo visų organizuojamų renginių gera tradicija.
Kad šylančių orų keliama nuotaika būtu dar pakilesnė, organizatoriai pasikvietė Filtered Tools didžėjų komandą. Jų grojama ir kuriama muzika privers Jus ištiesti rankas atėjusiam pavasariui!

Svarbiausią vakaro akcentą, kaip visada, palikome kantriausiems skaitytojams. Visus bilietus į renginį apmokės "Ieskok.lt". Nori sužinoti kaip gauti bilietą? Registruokis "Ieskok.lt" portale ir lauk specialaus pranešimo iki Balandžio 11 d. Taip paprasta susipažinti ir patekti į renginį dar nebuvo!

Pasimatymų vieta - klubas "Tarantino" esantis Vilniuje, Trakų g. 2,

Balandžio 11 dieną (šeštadienį).

"Ieskok.lt Neon Lights" kartu su Filtered Tools Dj’s.

Bilietų kaina: 20 Lt, su skrajute - 15 Lt.
Paskelbta: 2009.04.08