Dabarprisijungę:
48 68
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ieškok.lt pristato: INTERNATIONAL YURI'S NIGHT.

Džiugiai pranešama, jog tradiciniu tampantis vakarėlių ciklas „Yuri‘s Night“ tradiciškai vyks Vilniaus „HELIOS“ klube balandžio 12-ąją dieną, sekmadienį, t.y. būtent tuomet, kada Jurijus Gagarinas, pirmasis žmogus pabuvojęs kosmose, 1961 metų balandžio 12 dieną vienviečiu erdvėlaiviu "Vostok 1" per 1 valandą 48 minutes apskriejo Žemę. Ir nors legendinis sovietų didvyris žuvo 1968 metais bandydamas lėktuvą jo vardas liko istorijoje, o tą liudija ir tarptautine tapusi: „Yuri‘s Night“ renginio idėja.

Kartu su vienu seniausių bei populiariausių pažinčių portalų „Ieškok.lt“ šiuo vakarėliu bus prisijungta prie tarptautinio vakarėlių ciklo „Yuris Night 2009“, kuris vyksta vienu metu visame pasaulyje (netgi žemės orbitoje skriejančioje kosminėje bei pietų ašigalio stotyse) – viso daugiau nei 120 vietų. Šis renginys kasmet tą pačią, balandžio 12, dieną prisimena pirmąjį žmogaus skrydį į kosmosą. Vieni iš projekto iniciatorių – kosminė agentūra NASA.

„Yuri‘s Night“ renginio idėja – techninių/inovacinių sprendimų dėka išplėsti žmogaus galimybes, ypatingą dėmesį teikiant transporto, logistikos bei komunikacijos priemonėms, kurios ateityje ne tik tobulės, bet ir taps mūsų svarbiausiu palydovu kelionėse į visatos platybes.

„Filtered Tools“ nariai, šio vakaro metu stosiantys už kosmine stotimi tapsiančio naktinio klubo pulto žada, jog renginio metu „Helios“ aplinka bus radikaliai pakeista! Specialiai šiam vakarėliui organizatoriai ir „FilteredTools“ komanda ruošia kosmines vaizdo instaliacijas, klubo interjero pokyčius, teminius vakaro kokteilius bei renka geriausiai vakaro nuotaiką atspindėsiančią muziką.

Prisidėk prie tarptautinio vakarėlių ciklo „Yuri‘s Night 09“ ir TU ateidamas jau balandžio 12-ąją dieną į naktinį klubą „Helios“! Daugiau informacijos ir specialią renginio registraciją rasi www.heliosclub.lt puslapyje!

Maloni staigmena kantriausiems skaitytojams! Visiems vakarėlio partnerio,- “Ieškok.lt”,- registruotiems nariams portalas apmokės visą bilieto kainą,- jeigu paskubėsite ir spėsite į klubą atvykti iki 24h. Toks apribojimas sugalvotas ne be pagrindo, o siekiant kuo greičiau surinkti visus vakaro keleivius ir pradėti turbūt pačią įsimintiniausią kosminę kelionę...

Bilietų kainos: 20/25/30lt
Paskelbta: 2009.04.07