Dabarprisijungę:
414 580
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Switch On - sėkmingų metų išlydėtuvės!

Gruodžio 20 d., ketvirtadienį, neišskiriamas didžėjų duetas Lukis ir Chica atiduos pagarbą iškeliaujantiems 2007-iesiems. Per vienuolika vakarėlių sukauptos geros energijos ko gero pakaktų klubo “Men’s Factory” šildymui bent mėnesį, tad dvyliktasis “Switch On” griaudės ne menkiau už šventinius fejerverkus.

O prasidėjo viskas taip...

Du geriausi draugai labai mylėjo muziką ir su džiaugsmu ja dalinosi su kitais, tad ir kiti netruko jųdviejų pamėgti ir įvertinti. Setas po seto, naktis po nakties, ir du individualias karjeras puikiai kūrę didžėjai tapo darnia komanda, o 2007-ųjų sausį nuodėmingais labirintais išraizgytame klube duetas pirmą kartą oficialiai prisistatė „Switched DJs“ vardu.

Tikėdami, kad geros muzikos neturėtų riboti jokie stiliai, DJ Chica ir DJ Lukis ėmėsi drąsiai derinti House, Electro, Progressive ar Breaks ritmus. Nenuspėjami, neapibrėžiami, bet visada nuoširdūs ir niekada nemonotoniški vakarėliai greitai pelnė klubinės muzikos gerbėjų simpatijas, o visuomet plačiai besišypsantys organizatoriai gali džiaugtis, kad draugų ir bendraminčių ratas per metus išaugo daugiau nei dvigubai.

Todėl paskutiniąjam tikrai nenuobodžių metų vakarėliui „Switched“ didžėjai ruošiasi ypač stropiai. „Geros muzikos per metus sukaupėme kokiai savaitei grojimo“- šypsosi duetas ir žada į beveik Kalėdinius savo setus sudėti pačius įsimintiniausius metų kūrinius, pagardindami juos naujausios muzikos perliukais, ir taip tarti didelį AČIŪ visiems buvusiems kartu 2007-aisiais.

Įėjimas: 20Lt; su Club.lt ir Ieškok VIP kortelėmis - 15Lt; Klubo nariams ir draugams – Nemokamai.
Paskelbta: 2007.12.19