Dabarprisijungę:
76 80
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klube “Pacha” pavasariniai R’n’B ledai su Dj Risk.

Kaip ir kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį į klubą „Pacha“ atkeliauja R‘n‘B bei Hip-Hop ritmais prisotintas renginių ciklas „ICECREAM“. Šį kartą pagrindiniu smuiku grieš svečias iš Belgijos – Dj Risk, o su juo savo rankas miklins Mamania bei Mantini. Tiems, kas nesivaiko R‘n‘B madų, penktadienį Andy Lau kartu su kolega Rygos klubo „Essential“ rezidentu Kaspar Kondrat pateiks trance,progressive ir tech-house garsų paletę. Iš Kongo Demokratinės Respublikos kilęs Dj Risk aistra funk‘o stiliui užsidegė būdamas vos dvylikos, o netrukus atrado ir Hip-Hop bei R‘n‘B, kurių nepaleidžia iki dabar. Nors kelias į tarptautinius vandenis nebuvo lengvas, nuo pat akstyvos jaunystės jis savęs neįsivaizdavo niekur kitur kaip prie Dj pulto, tarpu, laisvu nuo muzikos, jis save realizuodavo kaip graffiti menininkas. Didžiausios sėkmės Risk, kurio tikrasis vardas Pelgrims Ludwig, susilaukė po to kai sudalyvavo keliuose scrath‘o kovose ir jų metu ne tik laimėjo klausytojų palankumą, bet ir pagirų iš didžiųjų Šiaurės Amerikos ryškiausių žvaigždžių.

„Tobulinau savo įgūdžius iki tol, kol mano draugai ir kolegos DJ‘ai ėmė mane vadinti „energizer‘iu“ – man niekad nepritrūks jėgų ir noro skrečinti bei nuvaryti nuo kojų šokančius aikštelėje“, - šypsodamasis pasokoja DJ Risk.

Su Method Man, Destinys Child ir daugeliu kitų savo įgūdžius scenoje demostravęs plokštelių meistras į Vilnių atlekia prikaupęs ne tik naujos fonotekos, bet ir perdaręs kelis gabalus, kad šokių aikštelėje pasijaustų tikrasis pavasario dvelksmas.
Paskelbta: 2009.03.25