Dabarprisijungę:
40 58
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

MTV Sandbox debiutavo nauja „Happyendless“ laida.

Interaktyvioje MTV „Sandbox“ internetinėje televizijoje iki šiol galėjai stebėti kiečiausių „tūsų liūtų“ naktinius pasilinksminimus, pamėgtas „Kruvinalines kronikas“, garsiausius Baltijos šalių muzikos vaizdo klipus ar „Monstrų TV“ nuotykius. O jau nuo pirmadienio MTV „Sandbox“ eteryje galima bus pamatyti dar vieną visiškai naują laidą. Ir ne bet kokią, o kuriamą geriausios lietuviškos muzikinės grupės „Happyendless“ narių. MTV internetinėje TV startavusi naujovė bus apie šiuo metu vykdomą „Happyendless“ koncertinį turą per Lietuvą „L.T.Our“. Puikiai žinai, kad koncertiniuose užkulisiuose tikrai yra ką pamatyti, išgirsti bei iš ko pasijuokti. Tik drąsioje „Sandbox“ rekomenduojama būti visada pasiruošusiems netikėčiausioms staigmenoms.

Be visa to, MTV internetinis eteris gerokai perkopė ne tik kasdien rodomą laidų įvairovę, bet ir skaičių. Jau 100-oji TV laida šturmavo MTV internetinį eterį! Nespėjome pastebėti, kaip „Sandbox“ atsirado daugiau nei 100 000 laidų peržiūrų. O iš viso MTV internetinė TV sulaukė jau virš 37 tūkst. unikalių lankytojų, kurie tinklapį peržiūrėjo virš 237 tūkst. kartų.

Alternatyvų neturinti chuliganiška naujovė su „Happyendless“, o taip pat ir naujos laidos kasdien http://sandbox.mtv.lt/.
Paskelbta: 2009.03.23