Dabarprisijungę:
472 512
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Global“ klube – Kaliningrado house princesės viešnagė.

Viso pasaulio elektroninės šokių muzikos talentams atviro Klaipėdos klubo „Global“ rezidentai ir svečiai šeštadienį, kovo 14-ąją, pultą užleis žaviai ir veikliai viešniai iš kaimyninio Kaliningrado (Rusija), didžėjai Annai Chalovai (Anai Čalovai). Savo pasirodymuose ši mergina jungia šokių muzikos tradiciją ir moterišką solidarumą: šiurkštoką elektroninį skambesį Ana meistriškai paįvairina eksperimentuodama su melodingo moteriško vokalo prisodrintais takeliais. Energinga, pozityvu, seksualu, – šitaip gabiosios Kaliningrado house scenos dievaitės setus apibūdina jos gerbėjai, kurių gretos vis gausėja. Per pasirodymą „Global“ klube viešniai talkins rezidentai Mindaugėlis ir Manchini. Šiemet 24-ąjį gimtadienį švęsianti tamsiaplaukė nuo devintos klasės puoselėjo svajonę tapti kosmonaute arba manekene. Tačiau tiek vienam, tiek kitam amplua gražuolė pasirodė esanti kiek per aukšta – įspūdingas A. Čalovos ūgis siekia 185 сm.

Dėl nepasiteisinusių lūkesčių mergina nėmaž nesisielojo, mat jau tada nestokojo įvairių idėjų. Radusi atgaivą muzikoje, A. Čalova nepaleido iš rankų ausinuko, o savaitgaliais eidavo šėlti į diskotekas. Susidomėjimas klubine muzika virto troškimu būti ne tik jos klausytoja. Studijuodama universitete, mergina išėjo akademinių atostogų ir, dirbdama padavėja naktiniame klube, susitaupė pinigų, kad galėtų išvažiuoti į Sankt Peterburgą. Čia ji įkvėpė didmiesčio klubinio gyvenimo ir pasimokė didžėjavimo iš labiau patyrusių kolegų.

Po kiek laiko A. Čalova įsigijo CD grotuvus bei mikšerį ir, grįžusi namo 2004-aisiais, tapo pirmąja didžėjaujančia mergina mieste. Netrukus gabią atlikėją pastebėjo ir po savo sparnu priglaudė solidi Kaliningrado muzikinė agentūra „DiscoVery Style“. Kiekvienas šios organizacijos renginys sulaukia ne mažiau kaip 1500 klubinėtojų.

Publikos mėgstamuose Kaliningrado naktiniuose klubuose „Vagonka“, „ŽaRa“, „Noč“, „First Coffee“ reziduojanti A. Čalova yra grojusi su tokiais žinomais elektroninės šokių muzikos atlikėjais, kaip Aquasky, Darren Price (Underworld), Lexy & K-Paul, Atomic Hooligan, Jay Cunning, Renie Pilgrem, Dylan Rhymes, Meat Katie, Hardy Hard, Odissi, Quest, Boogy Army, Goldie, Jody Wisternoff (Way Out West), Miles Dyson, Breakfastaz, „Global“ rezidentas DJ Mindaugėlis ir kiti.

„Vienintelės Kaliningrade didžėjaujančios merginos statusas, žinoma, labai įpareigoja mane visuomet būti pirmą, geriausią“, – prisipažįsta pati A. Čalova. Neseniai drauge su kolega A. Vysokov ji pradėjo naują projektą – įkūrė duetą „Electro Sound Laboratory“. „Susibūrėme tam, kad dovanotume žmonėms gerą nuotaiką, profesionaliai pateikdami aukštos kokybės electro skambesį“, – savo misiją įvardija nauja komanda.
Paskelbta: 2009.03.12