Dabarprisijungę:
230 252
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Spuoguotus turčius MTV ištremia į negyvenamą salą.

Matei išlepusius realybės šou „Mano saldus šešioliktasis gimtadieni“ paauglius, kurie kuo įmanydami stengėsi šventę padaryti kuo prabangesnę? Atsimeni, kaip viena verkė, gavusi ne juodą, o baltą naujausią „Audi“? Tave jie erzina ir nori, kad jie visi iki vieno nusilaužtų sau kojas? Tavo norai pildosi: MTV surenka lepūnėlius ir ištremia juos į civilizacijos nepaliestą pasaulio kraštą. Vandens, maisto trūkumas, elektros nebuvimas – tai tik lašas jūroje, ką realybės šou „Ištremti“ dalyviai turės iškęsti Ando kalnuose ir Ramiojo vandenyno negyvenamose salose. Projekto metu galėsi pamatyti, kaip turčių atžalos gebės išgyventi be padorios banko sąskaitos, dėmesio, stilingiausių vakarėlių bei civilizuoto miesto gyvenimo ritmo.

Naujojo MTV realybės projekto pagrindinė organizatorė, viena iš Jungtinių Tautų darbuotoja, Jenna Arnoldas drauge su Ryan Golembe pabrėžė, jog tai ne geografijos ir gyvūnijos pasaulio „National Geografic“ kanalo tipo laida: „Tai unikali galimybė civilizacijos ir pinigų išlepintiems jaunuoliams atrasti save iš naujo laukiniame pasaulyje“.

Vienas turtingiausių Jungtinių valstijų žmogus – Bobby Tillanderis paskatino dalyvauti šiame projekte ir savo paauglę dukrą Amandą, kuri MTV „Mano saldus šešioliktasis gimtadieni“ projekto metu pareiškė: “Aš labai myliu pinigus. Žmonės kalba, jog jais negalima nupirkti laimės, bet aš tikiu, jog jais gali padaryti viską!“. Ar mergina lygiai taip pat kalbės ir po ateinančio projekto? Pamatysite tai jau šį ketvirtadienį, kovo 12 dieną, 20:25 val., tik MTV realybės šou „Ištremti“ metu.

„Ištremti“ premjera tik per MTV, kovo 12 d., 20:25 val.
Paskelbta: 2009.03.09