Dabarprisijungę:
368 444
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Vilniuje ir Kaune - „MTV The Block“ hip hop vakarėliai.

Neįtikėtinai sėkmingi „MTV The Block“ vakarėliai, į kuriuos ne visada telpa visi norintys, trečią mėnesį iš eilės vyks ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. Gruodžio 30 dieną Kauno naktiniame klube „Dub Dub” hip-hop muzikos stiliaus gerbėjų nuotaiką kels senieji „Born to Roll“ vilkai: DJ Smoov-B ir DJ Cube iš kaimyninės Lenkijos. Gruodžio 1-ą dieną vaikinai pasirodys Sostinės klube „Gravity“.

„MTV The Block“ svečiai susibūrė dar 2000 metais, kai Lenkijoje bene pirmieji pradėjo rengti hip hop, r'n'b vakarėlius. Būtent DJ Smoov-B ir DJ Cube yra vadinami ženkliausiai prisidėjusiais prie šio JAV muzikos stiliaus išpopuliarėjimo savo šalyje. Netrukus jie susilaukė didžiulės sėkmės, pripažinimo bei susišlavė ne vieną šalies apdovanojimą, kaip geriausių vakarėlių rengėjai, geriausi diskžokėjai ir, galiausiai, geriausi skrečuotojai. Tai daug žada, ar ne?

“Lietuvai ir lietuviams garantuojame daug stipraus hip-hop’o ir r’n’b. Tai iš tiesų bus stipru, nes gabalus miksuojame keturiais patefonais ir dviem mikšeriniais pultais. Patikėk, šie daikčiukai išjudina net lėtapėdžius suomius”, - šmaikštavo greitai Lietuvoje pasirodysiantis duetas.

Savo karjeros metu vaikinai patyrė išsiskyrimą, kai Smoove-B išvyko į Londoną, o vėliau į Niujorką. Tuo metu Cube Čikagoje pildė savo plokštelių kolekciją. Netrukus jie vėl susitiko JAV ir grįžę namo tapo dar didesnėmis žvaigždėmis.

Tad nepamiršk jau šį savaitgalį amerikietiškai - lenkiškų DJ Smoove-B ir DJ Cube kartu su MTV komanda net dviejuose „MTV The Block“ vakarėliuose Kaune ir Vilniuje.
Paskelbta: 2007.11.29