Dabarprisijungę:
24 48
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„HAPPYENDLESS“ SUKIRTO RANKOMIS SU „SONY ERICSSON“.

Vakarykščio koncerto - generalinės repeticijos prieš jau rytoj planuojamą „žemės drebėjimą“ Vilniaus mokytojų namų vasaros terasoje - metu „Happyendless“ pranešė sukirtusi rankomis su pasauline muzikinių telefonų lydere „Sony Ericsson“. Viena perspektyviausių ir šalies kultūriniu eksportu vadinama grupė „Happyendless“ pasirašė pirmąjį tokio pobūdžio susitarimą Lietuvoje dėl ilgalaikio bendradarbiavimo. Visos susitarimo detalės neatskleidžiamos, tačiau grupė patvirtino faktą, kad rudenį pasirodysiantis debiutinis albumas „Room For Mistakes“ bus išleistas du kartus - pirmieji naująjį „Happyendless“ albumą išgirs naujojo „Sony Ericsson“ W760i pirkėjai, CD plokštelės pavidalu albumas parduotuvių lentynas pasieks kiek vėliau. Be to, „Happyendless“ jau ruošiasi trečiojo vaizdo klipo filmavimo darbams ir intensyviai repetuoja gyviems koncertiniams pasirodymams.

„Tikrai nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų tikėjimu užsikrėtė ir „Sony Ericsson“. Klausytojai dažniausiai pastebi tik linksmuosius muzikos akordus ir kartais net nenutuokia, kiek finansinių ir moralinių išteklių reikia paaukoti, kad tokie kūriniai kaip „Power Forever“ pasirodytų TV ekrane. Dabar galime ramiau atsipūsti ir toliau visą dėmesį skirti kūrybai. Visada giliai tikėjome, kad nuoširdus ir nuoseklus darbas duos rezultatus“, - pasikeitimus komentavo „Happyendless“ trijulė.

„Sony Ericsson“ bendradarbiauja su muzikos grandais visame pasaulyje - visai nesenai galėjome džiaugtis Lenny Kravitz koncertu Vilniuje, naujas Madonnos albumas taip pat pirma pasirodė „Sony Ericsson“ telefonuose,- pridūrė „Sony Ericsson Lietuva“ vadovas Audrys Leimontas. - Džiaugiamės galėdami dirbti ir su talentingais Lietuvos atlikėjais „Happyendless“. Pažadame daugybę siurprizų jau artimiausiu metu.“

„Happyendless“ - vienintelė Lietuvos grupė, kurios kūryba jau matoma šešiolikoje valstybių. Šiuo metu vaizdo klipai „Power Forever“ ir „Hello Come On“ yra transliuojami MTV regioniniuose kanaluose nuo Rusijos ir Ukrainos iki Jungtinių Arabų Emiratų ir Turkijos.
Paskelbta: 2008.08.06