Сейчасонлайн
64 132
  Знакомства Форум Беседы СМС знакомства Развлечения

Glamonės, flirtas ir šypsena... degina kalorijas

Glamonėkis, flirtuok ir daug šypsokis. Trys paprasti patarimai padėsiantys ne tik nuvyti stresą, bet ir deginti kalorijas.

Socialinės antropologijos mokslininkė Jean Smith sako, kad glamonės, flirtas ir šypsena, trys pagrindiniai dalykai, leidžiantys žmogui gyventi laimingai ir ilgai. Ji sako: „Norite numesti svorio ar gyventi ilgiau, jums nereikia jokių drastiškų priemonių. Viskas daug paprasčiau“.

Mokslininkė išvardino dešimt patarimų, kaip paprastai pasiekti įvairių tikslų.

Gyventi ilgiau

Mokslininkų tyrimai parodė, kad vedę žmonės gyvena 15 procentų ilgiau. Mokslininkai iš Kvyno universiteto taip pat atrado, kad mylėjimasis tris kartus per savaitę pusiau sumažina insulto ir infarkto riziką.

Pagerinti laikyseną

Nebesikūprinkite! Per pasimatymą sėdėkite tiesiai, pečius šiek tiek atloškite atgal, taip atrodysite aukštesnė/aukštesnis ir grakštesnė/grakštesnis. Mokslininkė Carol Cooper sako, kad geriausiai stuburą „ištiesina“ flirtas.

Numesti svorio

Ne visi pratimai yra sunkūs ir nuobodūs! Bučiavimasis sudegina 100 kalorijų per valandą. Socialinės antropologijos mokslininkė J. Smith sako, kad norėdami bučiuotis žmonės nesąmoningai žiūri į lūpas. „Jei norite paskatinti savo partnerį jus pabučiuoti, žiūrėkite į lūpas sąmoningai“.

Atsikratyti streso

Flirtuojant mūsų smegenyse išsiskiria oksitocinas, kuris sukelia įsimylėjimo jausmą ir padeda atsikratyti streso. J. Smith sako: „Flirtuokite, tai padės susirasti gyvenimo partnerį, leis jums atsipalaiduoti, atsikratyti streso ir prailgins gyvenimą“.

Nugalėti skausmą

Šypsantis mūsų smegenyse išsiskiria endorfinas, „laimės hormonas“. Jis padeda efektyviai atsikratyti streso ir skausmo. J. Smith sako: „Flirtavimas padeda nugalėti galvos ir kitus skausmus, nes jūs nuolatos šypsotės“.

Išsiugdyti savivertės jausmą

J. Smith sako: „Reikia suprasti, kad jūsų elgesys su kitais lemia ir jūsų požiūrį į save patį. Jei gerbsite aplinkinių savivartę, būsite energingi ir dėmesingi, netrukus pajusite, kad pasikeitė ir požiūris į save“.

Neperšalti

Seksas kartą ar du per savaitę stiprina imuninę sistemą 30 procentų, parodė paskutinis JAV mokslininkų tyrimas. Tai puikus būdas išvengti gerklės skausmo, temperatūros ir slogos.

Geriau susikoncentruoti

Bloga koncentracija, mokslininkų vadinama šių laikų „liga“. J. Smith sako: „Sąmoningai stenkitės susikaupti ir klausytis, kas jums yra sakoma. Su jumis kalbantis žmogus, tai pajutęs irgi lengviau susikoncentruos“.

Tapti seksualiai/seksualiam

Tyrimai parodė, kad seksualumas slypi žvilgsnyje. Tyrimo savanoriai sakė, kad ilgesnį laiką žiūrėdami į nepažįstamojo akis, jie pajunta potraukį. Taip pat sakė ir ilgą laiką vedusios poros. J. Smith sako: „Vidutiniškai tereikia tris kartus pažvelgti į akis, kad žmogus suprastų, kad esate juo susidomėjęs“.

alfa.lt

 

Опубликовано:2011.06.30