Сейчасонлайн
274 334
  Знакомства Форум Беседы СМС знакомства Развлечения

MOVIDA CORONA 2009 – tapk klubinio pasaulio legenda!

Svajoji tapti žinomu didžėjumi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų? Norėtum, kad tavo darbo vieta būtų vienas žymiausių pasaulio klubų Londone? Tavo norams ir svajonėms lemta išsipildyti! Jau devyneris metus „Corona“ ieško naujų talentų klubiniame pasaulyje, organizuodama vieną populiariausių DJ konkursų Europoje – MOVIDA CORONA. Kasmet visoje Europoje rengiamas konkursas pagaliau pasiekė ir Lietuvą, suteikdamas galimybę geriausiam house muzikos konkurso didžėjui tapti Londono klubo „Ministry Of Sound“ rezidentu bei išleisti autorinio mikso CD. Dar dviems konkurso dalyviams atsivers Madride (Ispanija) vykstančio festivalio „Rock’n’Rio“ scena.

Birželio 9 dieną startavo regioninė atranka Lietuvoje. Pirmasis atrankos etapas vyks balsuojant internetu. Jaunieji talentai, užsiregistravę puslapyje www.djmag.lt, galės ten susikurti savo profilį su asmenine informacija bei patalpintį miksą, už kurį bus galima balsuoti iki liepos 20 dienos. Dešimt daugiausiai balsų surinkusių didžėjų susirungs viename iš Klaipėdos klubų. Antrojo antrankos etapo, kuris baigsis rugpjūčio 31 dieną, dešimt daugiausiai balsų surinkusių dalyvių susirungs rugsėjo pradžioje Kaune. Iš kiekvieno turo į Lietuvos finalą bus atrinktą po keturis dalyvius, kurie susirungs finaliniame Lietuvos konkurse Vilniuje. Dviem Lietuvos konkurso laimėtojams dėl kelialapio į Londone vyksiantį Europos finalą teks susikauti su dviem geriausiais Latvijos konkurso dalyviais. Baltijos regiono konkurso nugalėtojas vyks į Londono klubą „Ministry Of Sound“, kuriame ne tik turės galimybę įrodyti, kad yra talentingesnis nei Danijos, Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Airijos, Italijos, Norvegijos, Portugalijos, Ispanijos, Švedijos ar Jungtinės Karalystės didžėjai, bet ir žengs pirmąjį žingsnį link pasaulinės šlovės, tapdamas žymiojo klubo rezidentu bei išleisdamas savo mikso CD.

Daugiau informacijos apie konkursą, jo eigą ir dalyvavimo sąlygas rasi puslapyje www.djmag.lt. Nepraleisk savo galimybės tapti klubinio pasaulio legenda!
Опубликовано:2009.06.11