Nowonline:
114 244
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

GEROS MUZIKOS KLUBAS PRISTATO: “world music” grupę ZOHAR su ERRAN BARON COHEN!

ERRAN BARON COHEN (Aktoriaus, sukūrusio Borat ir Ali G personažus, brolis bei filmo "Borato nuotykiai Kazachstane" muzikos autorius.) Zohar kuriama muzika įsitvirtino erdvėje, kurioje susiduria ritmas ir šiuolaikiško klubo kultūros įvairovė: hip-hopas, elektronika, DJ muzika ir susižavėjimas. Zohar sąlytis su muzika - ekperimentinis ir nekompromituojantis, paremtas intuityvia simpatija prabangiems kino montažams bei sumanioms melodijoms.


Grupei ZOHAR vadovauja Erran Baron Cohen - kompozitorius, rašytojas, ir prodiuseris, pats ne vienu instrumentu grojantis atlikėjas. Erran Baron Cohen yra vienas iš keturių vaikų šeimoje, visi jie ryškios Holivudo asmenybės. Tai nepalankiausia aplinka išsiskirti ir būti pastebėtam. Erran įrodė, kad jis yra dar vienas talentais apdovanotas šios šeimos narys. Jis pradėjo karjerą Anglijoje ne tik kaip muzikantas ir kompozitorius, bet ir kaip DJ, kuris priverčia šokti net ir labiausiai užsispyrusią niekieno nešokdinamą merginą.

Kaip muzikantas Erran Baron Cohen įkūrė grupę Zohar, pavadintą pagal mistinį kabalos tekstą. Nors pats Cohen neišpažįsta to pačio tikėjimo kaip Madona arba Britney Spears, jis mano, kad pavadinimas buvo labai tinkamas, nes ankstyvosios grupės dainos buvo tradicinės žydų kantoriaus giesmės. “Aš užaugau sinagogoje ir man visada labai patiko klausytis hazano; su hazanu apeigos tapdavo ypatingomis”, prisimena Cohen. Šis susižavėjimas hebrajų giesmėmis ir gilus susidomėjimas soul muzika suformavo Baron Cohen unikalų muzikinį stilių. ”Aretha Franklin, Stevie Wonder, Marvin Gaye balsuose aš girdėjau kokybę, kurią galima išgirsti arabiškoje muzikoje ir žydiškose kantoriaus giesmėse”.

Erran, garsiojo Borat ir Ali G brolis, sako, kad jeigu nuo pat vaikystės jie su broliu nebūtų ėję skirtingais keliais, šiandien jie būtų konkurentais. “Vaikystėje žaidimuose aš visada buvau atsakingas už muziką, o brolis Sasha už vaidinimą”,- prisimena Erran. Vėliau Jis sukūrė muziką garsiojo brolio populiariam filmui “Borato nuotykiai Kazachstane”.

ZOHAR ką tik baigė turą po Šiaurės Ameriką, o dabar keliauja po Europą, nešdama naujus gaivius garsus vis didėjančiai auditorijai.

Daugiau informacijos apie renginį :www.gmklubas.lt
Published:2008.02.22