Nowonline:
350 386
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

Pogrindinis Kroatijos disco – šeštadienį Vilniuje.

Vasario 2 dieną, šeštadienį, sostinės klube „Woo” vyks jau teisinga tradicija tapusio ciklo „MR JJ pristato: Barbarella“ šokiai. Juose pagrindinėmis plokštelėmis grieš iš saulėtos ir labai skambios šalies – Kroatijos – atvykęs Ilija Rudman. Svečią palaikys Barbarellos draugai diskžokėjai kosmonautas Saulty ir „lengvesnėmis“ bei labiau baro aplinkai tinkančiomis plokštelėmis apsiginklavęs Mantas T. iš kolektyvo „Partyzanai“.

Ilija intensyviai užsiima kūryba nuosavoje analoginių sintezatorių ir ritmo mašinų pilnoje studijoje Zagrebe, Kroatijoje. Iki šiandien jis yra išleidęs daugiau nei 30 plokštelių daugybėje įrašų kompanijų: „Rong Music“, „BearFunk Entertainment“, „Infant/2020 Vision Recordings“, „Red-Music Records“, „Bombay Records“, „Deep Freeze“, „Strobe Music“, „Exun Records“, „Grab Recording“s, „ Love Is War Music“, „Movim Records“, „Moris Audio“, „Deeplay Music“. Šeštadienio svečias taip pat dalyvauja daugelyje jungtinių projektų ir kartu kuria su tokiais ir lietuvių mėgiamais atlikėjais, kaip Phonique, Spirit Catcher, „Random Factor“, Greg Wilson, Stevie Kotey („Chicken Lips“), „Faze Action“, L.S.B., Tim Fuller, The Electric Press, Bubba & T- Bone, „Ignition“, Simon Baker, „Boogie Drama“. 2007-ieji Ilija buvo ypatingai sėkmingi. Jis prisidėjo prie naujausiame Phonique albume „Good Idea“ esančio kūrinio „Inside“ gimimo, taip pat prie Spirit Catcher kompozicijos „Night Vision“.

Savo balkaniškai egzotiškų disco interpretacijų dėka Ilija Rudman buvo iškart pastebėtas ir pripažintas tokių šios scenos grandų kaip Ralph Lawson, Stevie Kotey („Chicken Lips“), Prins Thomas, Todd Terje, Pete Herbert bei Chris Duckenfield. Be įtempto darbo studijoje, Ilija dar spėja vadovauti savo eclectic disco įrašų kompanijai „Red Music Records“. Joje leidžiami Carl Finlow , Spirit Catcher, Bonar Bradberry, „The Electric Press“ , PBR Streetgang ir, be abejo, paties Ilijos įrašai.

Be šių užsiėmimų, be abejo, Iliją Rudmaną taip pat dažnai galima sutikti ir grojantį diskotekose. Viena iš jų – jau šį šeštadienį „Woo“. Su tavimi, Saulty, Mantu T. ir Barbarella. Nuo vienuoliktos.
Published:2008.01.31