Nowonline:
262 308
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

„MTV The Block“ lankytojus šokdins skandinaviškais ritmais.

Atsibodo lieti prakaitą nuobodžiame sporto klube, tačiau rūpiniesi gera sveikata ir nuotaika? Jei taip, geriau visas jėgas atiduok ir pašėlk kultiniame bei populiarumo rekordus sumušusiame „MTV The Block“ vakarėlyje. Muzikos kanalas MTV tęsia vakarėlių tradiciją ir jau šį šeštadienį, kovo 7-ąją, dieną vėl sudrebins Vilniaus naktinį klubą „Gravity“ hip - hop ritmu. Visus drauge pašėlti kviečia vienas populiariausių Skandinavijos r'n'b, hip hop atlikėjų – suomis DJ Mista S ir lietuvis DJ Mamania. DJ Mista S žinomas kaip vienas pirmųjų didžėjų Suomijoje. Jis yra jau ne kartą grojęs įvairiuose Suomijos, Švedijos bei Baltijos šalių vakarėliuose. Tačiau Lietuvos „MTV The Block“ vakarėlyje jis pasirodys pirmąjį kartą. DJ Mista S pripažįsta, jog labiausiai mėgsta hip - hop, r‘n‘b, „dancehall“ ir regio stilius.

Suomis yra bendradarbiavęs su tokiais žinomais atlikėjais kaip Snoop Dogg, Jazzy Jeff, DJ Spinna, Sean Kingston. DJ Mista buvo pirmasis, kuris drauge su Dj Gee iš Def Räädu Estijoje išleido naktinių klubų šokių muzikos albumą „Mobile Riddim“.

„Esu grojęs šimtuose vakarėlių Europoje, keliuose – ir Lietuvoje, tačiau „MTV The Block“ – bus mano pirmasis. Man patinka energinga Lietuvos publika, todėl laukiu ateinančio MTV vakarėlio ir tikiuosi nustebinti „Gravity“ lankytojus, manau, man pavyks peršokti per kitų kultinėje MTV serijoje jau grojusių DJ'ų aukštai iškeltą kultinių kartelę.“, – elektroniniame laiške prieš renginį rašė DJ Mista S.

Ruošk išlieti per žiemą sukauptas energijos atsargas, pačią geriausią nuotaiką, griebk bičiulį ir skubėk į vieno originaliausių Skandinavijos Mistos S ir Mamanios rengiamą „MTV The Block“ jau šeštadienį klube „Gravity“.
Published:2009.03.04