Dabarprisijungę:
328 424
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Jau šį savaitgalį 18-os valandų „Pop Star Bar“ atidarymas.

Jau šį penktadienį, gruodžio 12 dieną, 20 valandą pačiame Kauno centre, Vasario 16-osios g. 2 duris atvers naujas šokių muzikos ir kokteilių baras „Pop Star Bar“. Praėjusią savaitę žmonės kalbėjosi, žurnalistai rašė, o internetas mirgėjo komentarais apie naują dar net neatidarytą Kauno pasilinksminimų vietą „Pop Star Bar“, kurios atstovai pareiškė nepageidaujantys naujame klube žvaigždžių. Vieni su tuo sveikino, kiti piktinosi akiplėšiškumu ar žmogaus teisių pažeidimu - abejingų nebuvo. Atsirado ir tokių, kurie nesivėlė į diskusijas apie „face control'ą“ mūsų žvaigždėms, nes tuo metu buvo labai užimti kitu darbu – savinosi Kaune kabančius stilingus „Pop Star Bar“ reklaminius plakatus. Naujojo klubo šeimininkai spėja, kad šie vagiliavimai įvyko ne iš pykčio, o iš didelio susižavėjimo. Išskirtinio dizaino plakatai nuo stendų buvo nuimti itin kruopščiai, o ne tiesiog nudraskyti, todėl greičiausiai jie jau papuošė susižavėjusių kauniečių namus.

Net 18-os valandų „Pop Star Bar“ laistymo maratoną šį penktadienį pradės didelį pasisekimą tarp Lietuvos merginų turintis didžėjus iš Jungtinės Karalystės. Tai Kauno vakarėlių lankytojų numylėtinis, diskotekų iki 8 ryto ekspertas Da Sunlounge. Kartu su britu pasirodys naujojo linksmybių „taško“ rezidentas Modaco bei ZIP FM laidos „Jovani@Club” autorius Jovani.

Prie didžėjaus pulto merginas seksualia šypsena viliojantis Da Sunlounge pavergia ne tik grojama muzika, bet ir savo patrauklumu. Nors jis yra britas, bet komplimentus merginoms moka murkti ne prasčiau už karštuosius italus. Tačiau tai ne visi didžėjaus, išleidusio per pusę šimto įrašų, talentai ir gabumai. „Da Sunlounge pasirodymai niekada nenuvilia“, - taip lakoniškai prieš kelis metus brito setą įvertino didžėjų biblija vadinamas žurnalas „iDJ“.

Šiandien net dviejų įrašų kompanijų bosas išgarsėjo prieš daugiau nei dešimt metų, kai tapo vieno labai populiaraus Londono vakarėlių ciklo rezidentu. Tada jis apšildydavo pirmos klasės diskžokėjus: Laurent Garnier, Pete Tong ir Miguel Migs. Dabar jis pats sau viršininkas, nuolatos koncertuojantis ne tik visoje Europoje, bet ir JAV, Australijoje ar Kinijoje. Jau šį penktadienį Da Sunlounge dar kartą grįš į Kauną, aplankyti senų draugų ir, be jokios abejonės, susirasti jų dar daugiau.

Antrąją „Pop Star Bar“ atidarymo fiestos dieną, šeštadienį, pasirodys DJ Rudd iš Latvijos. Jis yra visoje Europoje žinomo dueto „Bandmaster's Flight” įkūrėjas. Visuomet užtikrintai ir taikliai grojantis latvis nebe pirmą kartą Kaune, todėl gerai žino „ko reikia“ ir „kaip reikia“. Vienam populiariausių Baltijos šalyse house muzikos didžėjui talkins Modaco, kuris irgi pažadėjo pademonstruoti „kunfu pandos“ triukų už pulto.

„Bandmaster's Flight” keturių metų senumo kūrinį „Samuel Alone“ iki šiol remiksuoja žinomi atlikėjai ir perleidžia įvairiuose rinkiniuose visame pasaulyje. Anot šį singlą išleidusio puikiai pažįstamo Bogdan Taran'o, tai yra pats sėkmingiausias jo kompanijos „Amber Muse“ įrašas. Latviškos house muzikos scenos pionierius „Bandmaster's Flight” buvo galima išgirsti ir „RyRalio“ surinktuose rinkiniuose „Pizza Jazz Music“ bei „RyRalio Cafe“.

Taigi jau nuo šio savaitgalio nauja laisvalaikio vieta kauniečius ir miesto svečius kvies du kartus per savaitę - penktadienį ir šeštadienį. Beje, „Pop Star Bar“ - tai ne tik šokiai iki ryto, bet ir jų pradžia. Nuo šiol nereiks galvoti, kur pradėti savaitgalio vakarą, nes susitikimo vieta galės būti tas pats „Pop Star Bar“, kuris duris atvers nuo 20 valandos. 22 valandą ten prasidės šokiai, kurie baigsis... sekmadienį per pusryčius.
Paskelbta: 2008.12.09