Nowonline:
86 106
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

„Mis Aukštaitija 2014“ karūna pasipuošė panevėžietė E.Miškinytė

Savaitgalį Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro salė buvo pilnutėlė, nes čia susirinko miesto gyventojai ir svečiai palaikyti žaviausių Aukštaitijos merginų. Net keturiolika finalisčių varžėsi dėl „Mis Aukštaitija 2014“ titulo, tačiau sėkmė nusišypsojo 24 – erių metų panevėžietei Ernestai Miškinytei. Mergina pasipuošė ne tik „Mis Aukštaitija 2014“ juosta, jai teko žiūrovų simpatijos bei „Mis Publika“ titulas.

Įspūdingame šou 14 finalisčių turėjo itin pasistengti, kad nustebintų žiūrovus ir komisiją. Šiais metais gražuolės turėjo prisistatyti vilkėdamos tautinius drabužius ir jau po kelių akimirkų, scenoje pasigirdus Brazilijos karnavalo ritmams, jos šėlo pasipuošusiais įspūdingais bikiniais.

Renginio vedėja aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė nestokojo žavesio ir vakaro metu spėjo pademonstruoti net keturias „Rasos&Christian Mados studijos“ sukneles. Renginio vedėjas, aktorius ir režisierius Andrius Povilauskas vilkėjo šiais metais itin madingą languotą kostiumą ir nevilkindamas laiko kvietė merginas pristatyti savo talentus.

Talentų rungtyje dalyvės daugiausia demonstravo šokių įgūdžius, tačiau buvo ir dainuojančių, piešiančių, eiles deklamuojančių bei grojančių merginų. Viena iš dalyvių demonstravo savo sukurtus konditerijos šedevrus. Daugiausia dėmesio sulaukė dviejų dailių policijos pareigūnių talentas. Jos demonstravo kaip tramdo nusikaltėlius.

Šiais metais merginų talentus, grožį, eleganciją vertino septyni komisijos nariai.
Dainininkė, televizijos laidų kūrėja ir vedėja Rūta Lukoševičiūtė, modelių agentūros „Major Amber Models“ savininkė ir vadovė Agnė Dagilė, „Rasos&Christian Mados studijos“ vadovai Rasa Urboneit ir Christian Rieke, aktorius Laimutis Sėdžius, praėjusių metų „Mis Aukštaitija“ titulą pelniusi Justina Ieva Steponavičiūtė bei pučiamųjų orkestro „Panevėžio garsas“ direktorė Zita Bareikienė.

Kuomet komisija tarėsi, kurios merginos pelnys titulus, J.Miltinio dramos teatro salėje žiūrovai šėlo kartu su dainininku Donatu Montvydu. Jo pasirodymas iš tiesų buvo įspūdingas, nes žiūrovai šoko pakilę iš savo vietų. Kol žavusis D.Montvydas linksmino publiką, komisija išrinko dailiausias Aukštaitijos merginas bei suskaičiavo žiūrovų balsus, kurie lėmė „Mis Publika“ titulą.

Komisijai sugrįžus į salę, merginoms teko pasirodyti konkurso finalinėje rungtyje – „Mis Elegancija“. Visos keturiolika dalyvių pasipuošė „Rasos&Christian Mados studijos“ suknelėmis. Merginos nekantriai laukė titulų.

Pirmąja vicemis buvo išrinkta 24 – rių metų Simona Povilavičiūtė, antrosios vicemis titulą pelnė 18 – metė abiturientė iš Ukmergės Domantė Kelbauskaitė. „Mis Elegancijos“ titulas atiteko policijos pareigūnei 22 – jų metų Giedrei Mulevičiūtei. Fotogeniškiausios merginos titulą pelnė 16 – metė Simona Klimovaitė. 20 – metė Ilona Stsefanovich buvo išrinkta talentingiausia dalyve. Vienai iš dalyvių – 21 – erių metų Justinai Oksaitei atiteko kontraktas su „Major Amber Models“ agentūra.
Karūną „Mis Aukštaitija 2014“ nugalėtojai E.Miškinytei perdavė praėjusių metų gražiausia Aukštaitijos mergina J.I. Steponavičiūtė.

Visos dalyvės buvo apdovanotos nuostabiais rėmėjų prizais. Renginio organizatorė „Ievos grožio studija“ vadovė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė džiaugėsi, kad šis renginys pateisino visus lūkesčius ir žiūrovai negailėjo puikių atsiliepimų ir gražių žodžių.

„Didžiuojuosi šiuo renginiu, juk nesu profesionali renginių organizatorė, bet su puikia komanda mums pavyko sukurti įspūdingą šou. Labai džiaugiuosi, kad dalyvės ne tik daug ko išmoko, bet ir susidraugavo, džiaugėsi už kitų laimėjimus. Labai tikiuosi, kad ši patirtis joms bus neįkainojama, - kalbėjo I.Žiukaitė-Damaševičienė. - Džiaugiuosi, kad pernai metų renginys žmonių nenuvylė ir šiais metais jie vėl patikėjo manimi, tad salė buvo sausakimša. Man labai svarbu, kad daugelis žymių žmonių, kviestinių svečių dėkojo už šį renginį ir jį vadino aukšto lygio šou. Jau antri metai iš eilės esu nepaprastai dėkinga verslininkui Christian Rieke, kuris patikėjo manimi ir jo pastangų dėka šis renginys vėl galėjo sudrebinti Panevėžį“.


Straipsnį parengė
Neringa Sirtautienė

Published:2014.05.14