Valdas (42 m. Marijampolė)
Nuotaikos,kaip ir visų žmonių,priklausomai nuo gyvenimškų aplinkybių,įvairios.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:0
Atsakomumas:0%
Apsilankymų skaičius:482
Paskutinį kartą lankėsi:2019.10.25 18:40
Anketa sukurta:2016.07.28 11:44
Anketa atnaujinta:2017.01.23 15:46
Anketos numeris: 999612 Netinkama anketa
Vardas:Valdas
Amžius:42 m.
Ūgis:180 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau žmonos
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Sunkoka save tiksliai įvertinti,bet manau,kad esu nuoširdus,rimtas, paprastas,pareigingas,mokantis suprasti ir užjausti kitą žmogų,gal kiek jautrokas.Na,o daugiau vienas kitą pažinsime ir suprasime,susipažinus,bendraudami.
Reikalavimai partneriui:
Labai norėčiau suipažinti su panašaus amžiaus,rimta,nuoširdžia, niekada netekėjusia mergina,rimtai ilgalaikei draugystei,o galbūt ir gyvenimui.Jei ir Tavo pažinties tikslas toks pat,parašyk man,labai
lauksiu Tavojo laiškelio.
Hobis, pomėgiai:
Labai mėgstu gamtą,keliones,tik vienam keliauti gana nuobodu.
Na,ir darbas,jei jis mėgstamas,širdžiai mielas,taip pat teikia džiaugsmą.
Knyga, filmas:
Knygų nelabai skaitau,patinka psichologiniai filmai,melodramos,taip pat seni rusų kinai.
Muzika:
Labiausia mėgstu lietuvišką muziką,bet klausau latvišką,rusišką ir seną užsienio šalių muziką.
Sporto šaka:
Galbūt futbolas,autosportas ir biliardas šiek tiek patinka.
Gyvenimo šūkis:
Nedaryti niekada nieko to,ko nenorėtumei,kad kiti darytų tau...
Juokingiausias nuotykis:
Jis bus tuomet,kai surasiu gyvenimo draugę...
Dar šis tas:
Žinau,kad surasti žmogų-bendram gyvenimui,gana sudėtinga,lengva ir suklysti,tačiau pasistenkime abu,gal Mums pavyks atrasti vienas-kitą,
tikėkime...
Anketos informacija
Vardas:Valdas
Slapyvardis:Valdulis
Amžius:42 m.
Gimimo diena:1977.05.04
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau žmonos
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:180 cm
Svoris:71 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
8%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Anketos komentarai
Nėra komentarų