Mantas (31 m. Kaunas)
Pavargęs

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (13 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:607
Отвечаемость:89%
Число посещений:822
Посещал последний раз:2022.01.12 20:18
Анкета создана:2016.07.07 22:13
Анкета обновлена:2020.07.26 00:51
Похожие анкеты
Номер профиля: 996856 Негодная анкета
Имя:Mantas
Возраст:31 m.
Ūgis:182 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (3)
Коротко обо мне
Характер:
Visada padėsiu, jai galėsiu. Jai negalėsiu, parekomenduosiu, kas gali.
Trumpiau, geraširdis.
Требования для партнеров:
Jai nepiknaudžiaujat alkoholiu ir mylit gyvūnus, tai sutarsime puikiai. Mėgstu natūralumą, tiek išvaizdoje, tiek bendravime.
Гобби, увлечения:
Piešiu - DAUG, važinėju dviračiu, žiūriu filmus(dauguma fantastinius, nes domina VFX), mėgstu taisyti ir konstruoti,ger ausinės visuomet ant galvos su gera muzika
Kнига, фильм:
Grožinės literatūros praktiškai neskaitau, bet gerą filmą kartas nuo karto pažiūriu. Animacinio filmo niekada neatsisakysiu, ypač iš Ghibli ar Madhouse studijų
Mузыка:
Šiuo metu rokas ir hiphopas, bet iš esmės, klausau visko. Negaliu pakesti tik vienos muzikos rūšies.
Вид спорта:
Kalnų dviračiai, riedlentės, riedučiai
Жизненное мото:
Gyvenk ne tam, kad dirbtum - dirbk tam, kad galėtum gyventi
Самое смешное приключение:
Na, vaikystėje, šokau su dviračiu nuo lauko estrados, nusileidau veidu žemyn ir susilaužiau ranką. Buvo gan juokinga. Skausminga, bet juokinga.
Информация анкеты
Имя:Mantas
Псевдоним:Funkis
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1991.05.23
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:182 cm
Вес:85 kg
Телосложение:Крупный
Глаза:Голубые
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
15%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
63%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев