Mantas (31 m. Kaunas)
Pavargęs

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (13 photos)

Profile statistics
Received points:607
Responsiveness:89%
Times visited:822
Visited last time:2022.01.12 20:18
Profile created:2016.07.07 22:13
Profile updated:2020.07.26 00:51
Similar profiles
Profile number: 996856 Inappropriate profile
Name:Mantas
Age:31 m.
Ūgis:182 cm
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Single
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (3)
Briefly about me
Character:
Visada padėsiu, jai galėsiu. Jai negalėsiu, parekomenduosiu, kas gali.
Trumpiau, geraširdis.
Partner requirements:
Jai nepiknaudžiaujat alkoholiu ir mylit gyvūnus, tai sutarsime puikiai. Mėgstu natūralumą, tiek išvaizdoje, tiek bendravime.
Hobby, interests:
Piešiu - DAUG, važinėju dviračiu, žiūriu filmus(dauguma fantastinius, nes domina VFX), mėgstu taisyti ir konstruoti,ger ausinės visuomet ant galvos su gera muzika
Book, movie:
Grožinės literatūros praktiškai neskaitau, bet gerą filmą kartas nuo karto pažiūriu. Animacinio filmo niekada neatsisakysiu, ypač iš Ghibli ar Madhouse studijų
Music:
Šiuo metu rokas ir hiphopas, bet iš esmės, klausau visko. Negaliu pakesti tik vienos muzikos rūšies.
Sports activity:
Kalnų dviračiai, riedlentės, riedučiai
Life credo:
Gyvenk ne tam, kad dirbtum - dirbk tam, kad galėtum gyventi
Most funny adventure:
Na, vaikystėje, šokau su dviračiu nuo lauko estrados, nusileidau veidu žemyn ir susilaužiau ranką. Buvo gan juokinga. Skausminga, bet juokinga.
Profile information
Name:Mantas
Nickname:Funkis
Age:31 m.
Gimimo diena:1991.05.23
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Wishes:Penpals
Flirt
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English
Education:Technical school
Now:Working
Height:182 cm
Weight:85 kg
Body type:Heavy
Eyes:Blue
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
15%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
63%
Friends
Profile comments
No comments