Monika (27 m. Kaunas)
Sad..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 995795 Netinkama anketa
Vardas:Monika
Amžius:27 m.
Ūgis:165 cm
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (31)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Daina geriausiai atitinkanti mane.. https://www.youtube.com/watch?v=BfKsIaoYDK0
Reikalavimai partneriui:
Nemėgstu pažadų, nes deja, jie dažnai tik tokiais telieka, todėl vienas iš pagrindinių reikalavimų nebūti daug žadančiu, nebetikiu pažadais jau seniai :::001
Hobis, pomėgiai:
Šokiai šokiai ir dar šokių :::001 Tai hobis kuris užima didelę laiko ir gyvenimo dalį.
Kita didelė dalis gyvenimo yra teatras ir darbas jame.
Dar: patinka skaityti knygas, siuvinėti, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, teatras, pasivaikščiojimai,..
Knyga, filmas:
Jų tiek daug, kad išsirinkti kažką patį pačiausia būtų sunku.
P.S. Patinka siaubo filmai, taip pat mistiniai ir psichologiniai :::001
Muzika:
Įvairi, bet dažniausiai grojaraštyje sukasi swing'as, jazz'as, dainuojamoji poezija,..
Sporto šaka:
Vienintelis sportas, kurį pripažįstu aš - šokiai :::028
Gyvenimo šūkis:
Geriau gailėtis, to ką padarei, o ne to, ką galėjai padaryti, bet neišdrįsai.
Juokingiausias nuotykis:
Jų tiek daug buvo ir manau dar daugiau bus ;DD
Dar šis tas:
Aš esu manau nepalaužiama ir labai didelė romantikė, turinti didelių svajonių.
Man patinka naktis, naktiniai miestai bei pasivaikščiojimai, žvaigždės, jūra. Jei ir tu esi svajotojas, parašyk, gal mūsų svajonės sutampa, o jei ir ne, juk dviems smagiau jas įgyvendinti nei vienam :::045
Anketos informacija
Vardas:Monika
Slapyvardis:MONIK'A
Amžius:27 m.
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Studijuoju ir dirbu
Ūgis:165 cm
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Balti, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Anketos komentarai
2016.12.04 23:09Tomas (27 m. Jungtinė Karalystė, Leicestershire)
Shokli mergina  :::234