Saulė (49 m.)
Puiki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Статистика анкеты
Отвечаемость:93%
Посещал последний раз:2023.09.01 16:31
Похожие анкеты
Номер профиля: 994325 Негодная анкета
Имя:Saulė
Возраст:49 m.
Ūgis:165 cm
Знак зодиака:Скорпион
Статус:В разводе
Ищет:Ищу парня
Ищу мужа
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (50)
Коротко обо мне
Характер:
Esu gana ramaus charakterio, nuoširdi, tolerantiška ...
Требования для партнеров:
Ieškau tolerantiško, išsilavinusio, "geros dūšios", dvasingo ir turtingo viduje žmogaus:::001
Būtų privalumas jei mėgtų keliauti ir šokti :::001
Гобби, увлечения:
Labai mėgstu keliauti, bendrauti su įdomiais žmonėmis :::001
Mėgstu būti natūralioje gamtoje :::001 Domiuosi psichologija.
Kнига, фильм:
Robin Sharma "Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį",Paulo Coelho ...
Filmas "Neliečiamieji"
Mузыка:
Patinka gana įvairi muzika. Vairuodama mašinuką klausau M-1.
Вид спорта:
Vasarą - dviratis, žiemą - slidės.
Жизненное мото:
Nėra to blogo,kas neišeitų į gera :::001
Ещё кое-что:
Domina tik rimti santykiai. Sūnus jau suaugęs ir savarankiškas.
Kai porą sudaro sielos draugai, kai abiejų sielos pažįsta ir pamilsta viena kitą, jaučia fizinę ir protinę tarpusavio trauką, - tuomet meilė ne tik neblėsta, bet toliau auga ir tobulėja :::001
Информация анкеты
Имя:Saulė
Возраст:49 m.
Знак зодиака:Скорпион
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Ищу парня
Ищу мужа
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Русский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Работаю
Рост:165 cm
Телосложение:Нормальный
Волосы:Золотые
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
48%
Комментарии анкеты
Нет комментариев