Daiva (40 m. Vilnius)
:::n06 visada gera :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:5276
Panašios anketos
Anketos numeris: 993068 Netinkama anketa
Vardas:Daiva
Amžius:40 m.
Ūgis:162 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (13)
Trumpai apie mane
Charakteris:
moteriškas :::001
Reikalavimai partneriui:
sąžiningumas, supratingumas, savarankiškumas, susikalbėjimas, žemiškumas ir toks visas liuks :::001)
Hobis, pomėgiai:
kelionės
Knyga, filmas:
su mintimi, ne lėkšti
Muzika:
https://www.youtube.com/watch?v=yTCDVfMz15M&list=PLuN5q5PGsCLDLL8ggRNYbPyWb2twmXemS&index=8
Sporto šaka:
bėgimas, plaukimas, slidinėjimas
Gyvenimo šūkis:
Jei neieškosi-nerasi :::001)
Juokingiausias nuotykis:
Visas gyvenimas ištisas nuotykis :::001)
Dar šis tas:
Blondinė, mėgstanti gaminti, tvarkyti namus, pati uždirbanti pinigus, mėgstanti alų ir krepšinį, kartais žvejoti, mašinas remontuoti, galiu savaitę nekalbėti ir neuždavinėti klausimų, tokių kaip "ar aš priaugau svorio ir ar man tinka šie bateliai, kodėl vėlai grįžai ir pan." Vienu žodžiu, kur pažiūrėsi, ten idealu :::034DDDD
p.s. Niu, chebra, labai jaunesni ir stipriai jaunesni už mane, nejaugi jums tikrai reikia mamuko??? Aš nesu mokytoja ir nežadu vyrą sau užsiauginti :::045 O vedusiems noriu pasakyti, kad yra daug moterų ir merginų, kurioms tai nerūpi ir dėl to galite apsieiti BE MANĘS.. Net yra tokių , kurioms dzin, kad jūsų namuose laukia žmona :::045 Sėkmiukooooo :::001)
Anketos informacija
Vardas:Daiva
Slapyvardis:vaDai
Amžius:40 m.
Gimimo diena:1980.05.19
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių, Lenkų, Kita
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:162 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Balti, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
88%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
70%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
90%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų