Ligita (50 m. Palanga)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1806
Atsakomumas:60%
Anketa sukurta:2016.06.06 07:28
Panašios anketos
Anketos numeris: 992633 Netinkama anketa
Vardas:Ligita
Amžius:50 m.
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Palanga
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (113)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Žinai kodėl aš jaučiuosi laiminga?Nes aš nieko iš nieko nesitikiu.Lūkesčiai visada sukelia skausmą.Taip kad mylėk savo gyvenimą ir būk laimingas.Prieš kalbėdamas klausykis...Prieš pradėdamas rašyti pagalvok...Prieš įskaudindamas pajusk...Prieš neapkęsdamas mylėk...Prieš mirdamas gyvenk!
Reikalavimai partneriui:
Sugundysi protą-turėsi kūną

https://www.youtube.com/watch?v=czUn-cBN-h0
Gyvenimo šūkis:
Meilė,seksas ir švelnumas bei palaikymas yra pačios geriausios priemonės, padedančios nesenti
Dar šis tas:
Gyvenime visada turėk idėją. Ji leis save motyvuoti. Visada turėk tikslą. Jis privers tave siekti. Visada gyvenime siek ir nesileisk mulkinamas egoistiškų paskatų. Tokiu būdu Tu gali ĮPRASMINTI savo vienintelį gyvenimą. Gyvenk taip, kad nebūtų gaila nei vienos praleistos dienos.
Anketos informacija
Vardas:Ligita
Amžius:50 m.
Gimimo diena:1971.06.23
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Palanga
Anketos komentarai
2019.04.02 10:08Rimantas (52 m. Vilnius)
Ne visai taip yra. Dar nežinot, ko iš tikro nori vyrai, Reikia dar tikslesnės analizės. O tai ne taip paprasta. Čia aprašyta ko niori vidutinybė, gal ir net tiksliai nemokantis nusakyt, ko jis nori. Moters vyrai nori. Tikros moters, o ne idealų. O toliau jau gamtos viskas sureguliuota. 
2017.08.04 11:53Ligita (50 m. Palanga)
Dažniausiai vyras nori turėti šalia įdealią moterį, nepakartojamos išvaizdos, protingą, nuostabaus charakterio, linksmą, gabią, bendraujančią, aktyvią, stilingą, suprantančią, užjaučiančią, mylinčią, švelnią, mielą ir t.t..... Bet jis turėtų pagalvoti, ar jis pats yra toks, kuris būtų jos tokios nuostabios vertas :::045 :::045 :::045 P. S. Tiesiog, būk žmogumi, su kuriuo būtų gera šalia Tavęs esančiam žmogui :::001