Justyte (26 m. Vilnius)
Nuobodos ir iškrypėliai - nevarkit :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (3 photos)

Profile statistics
Received points:512
Responsiveness:66%
Times visited:87
Visited last time:2020.01.23 11:23
Profile created:2016.05.15 13:15
Profile updated:2019.10.27 00:26
Similar profiles
Profile number: 990122 Inappropriate profile
Name:Justyte
Age:26 m.
Ūgis:> 210 cm
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Vilnius
Status:Single
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (3)
Briefly about me
Character:
Nuotykių neieškau. Vedę, beraščiai ar iškrypėliai nedomina. Jokiomis erotinėmis nuotraukomis keistis nenoriu, one night stand'ai nedomina. Meiluže būti nesiruošiu, tad vedę taipogi nedomina. Domintų pažintis su įdomiu, išsilavinusiu, turinčiu ką pasakyti vaikinu, kuris galėtų papildyti mane, o aš jį 😊 gyvenu gerai, veikiu, kas šauna į galvą, sekasi neblogai. Jei nebeliko ko paklausti, skyrybos ženklai yra tavo priešai, arba tiesiog atitinki kurį nors punktą iš skilties "nedomina", tiesiog apeik anketą ir negaišinkim vienas kito laiko‼️
P. S. Nesu pasikėlusi, tiesiog vertinu savo ir kitų laiką ir žinau, ko noriu, o ko ne 😊♥️
Partner requirements:
Man patinka bendrauti su ypatingais žmonėmis. Į žinutes prasidedančias "Labas pupa" neatsakau. Čia jums ne žemės ūkis ir manęs jūsų žinios apie pupas nedomina.
Hobby, interests:
Kelionės.
Profile information
Name:Justyte
Nickname:*Cukrinė_Siela*
Age:26 m.
Gimimo diena:1993.12.22
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Vilnius
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Looking for a husband
Wishes:Penpals
Reach friends
Flirt
Spend leisure time together
Want to be visible
Other
Languages:Lithuanian, English
Education:Bachelor
Now:Studying in university abroad
Height:> 210 cm
Weight:> 150 kg
Body type:Lean
Eyes:Blue
Hair:White, Straight and long
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
88%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
73%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Friends
Profile comments
No comments