Artūras (27 m. Kaunas)
https://pbs.twimg.com/profile_images/626067337591046144/bwDRzMDa.jpg every day

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:9
Atsakomumas:90%
Apsilankymų skaičius:196
Paskutinį kartą lankėsi:2019.01.11 23:26
Anketa sukurta:2016.03.31 13:41
Anketa atnaujinta:2017.11.15 23:33
Panašios anketos
Anketos numeris: 984416 Netinkama anketa
Vardas:Artūras
Amžius:27 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Kaunas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
ydomus, ypatyngas, paprastas bet ne prastas, tobulas xddddddd ir panašiai. Turiu diplomą kur parašyta kad tobulas, acakau.
Hobis, pomėgiai:
Akademija
Knyga, filmas:
Nuo Platono ir Epikteto iki Terence McKenna. T.Pynchon, M.Bulgakov, Šekspyras, Joyce, Fitzgerald, Bukowski, Ginsberg, E.Pound ir t.t. Filmai tai, A.German, A.Tarkovsky, D.Lynch, A.Jodorowsky, Cohen brothers, F.Felini, Coppola, Milos Forman, Scorsese, Kubrick, PTA ir daug kitų, gerai yra.
Muzika:
Abstract 72-tone progressive murder jazz, doctor-phil-rock, incriminating gangsta ballet. Daug visko, nuo Holy Modal Rounders ir Beefheart iki Morton Feldman ir Stravinskio. Jeigu pakankamai ticharint visur yra neblogų dalykų, proto ribose aišku, bo pas kokį David Guetta su hubble teleskopu rekėtu ieškot.
Sporto šaka:
Dviračių sportas
Gyvenimo šūkis:
Doesn't mean that much to me to mean that much to you.
Juokingiausias nuotykis:
Ieškau visokio mato žmonių kurie mazoja instrumentais. Reikia įvairių mazotojų, nuo gitaristų iki grojančių pūčiamaisiais. Davai nalivai
Dar šis tas:
Heidegger is almost always right
Anketos informacija
Vardas:Artūras
Slapyvardis:Burundis
Amžius:27 m.
Gimimo diena:1991.12.11
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Kaunas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Studijuoju
Ūgis:176 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rusvai žalios
Plaukai:Rudi, Garbanoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
50%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Anketos komentarai
Nėra komentarų