Miss Kroft (26 m. Vilnius)
Mano fb - Miss Kroft (ten bendrauju dazniau):::412

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (36 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:2873
Отвечаемость:39%
Число посещений:1313
Посещал последний раз:2019.09.17 14:38
Анкета создана:2016.02.28 01:40
Анкета обновлена:2019.09.01 19:49
Похожие анкеты
Номер профиля: 980396 Негодная анкета
Имя:Miss Kroft
Возраст:26 m.
Ūgis:169 cm
Знак зодиака:Рак
Местность:Vilnius
Статус:Есть парень
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (114)
Коротко обо мне
Характер:
Geras bet sunkus
Требования для партнеров:
Neieskau partnerio, siaip bendrauju:::001
Гобби, увлечения:
dj, sokis, dainavimas, muzika, gamta, filmai, laidos
Kнига, фильм:
romanai
Mузыка:
Rnb, dubstep, pop, dnb, hip-hop, rap, techno, industrial techno, dark techno, berlin techno, melodic techno, neurofunk, house, deep house, progressive house
Вид спорта:
gimnastika, joga
Жизненное мото:
Fuck what other thinks
Самое смешное приключение:
daug ju.
Ещё кое-что:
:::001
Информация анкеты
Имя:Miss Kroft
Псевдоним:DJMissKroft
Возраст:26 m.
Gimimo diena:1993.07.14
Знак зодиака:Рак
Местность:Vilnius
Статус:Есть парень
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Другое
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Учусь в ВУЗе
Рост:169 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Карие
Волосы:Красные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
48%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
13%
Друзья Все друзья (7)
Комментарии анкеты
2017.02.20 23:39Mantas
Žavi panelė :::045 :::407
Сообщения горячей линии
сентября 10 18:52
Jei tu simpatiškas, protingas ir iškalbus - parašyk man :::028 Jei domina tik netflix&chill - nesivargink
сентября 5 15:46
KAS PABENDRAUTI :::028