Miss Kroft (26 m. Vilnius)
Mano fb - Miss Kroft (ten bendrauju dazniau):::412

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (36 photos)

Profile statistics
Received points:2873
Responsiveness:39%
Times visited:1314
Visited last time:2019.09.17 21:47
Profile created:2016.02.28 01:40
Profile updated:2019.09.01 19:49
Similar profiles
Profile number: 980396 Inappropriate profile
Name:Miss Kroft
Age:26 m.
Ūgis:169 cm
Zodiac sign:Cancer
Region:Vilnius
Status:Have a boyfriend
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (114)
Briefly about me
Character:
Geras bet sunkus
Partner requirements:
Neieskau partnerio, siaip bendrauju:::001
Hobby, interests:
dj, sokis, dainavimas, muzika, gamta, filmai, laidos
Book, movie:
romanai
Music:
Rnb, dubstep, pop, dnb, hip-hop, rap, techno, industrial techno, dark techno, berlin techno, melodic techno, neurofunk, house, deep house, progressive house
Sports activity:
gimnastika, joga
Life credo:
Fuck what other thinks
Most funny adventure:
daug ju.
Something more:
:::001
Profile information
Name:Miss Kroft
Nickname:DJMissKroft
Age:26 m.
Gimimo diena:1993.07.14
Zodiac sign:Cancer
Region:Vilnius
Status:Have a boyfriend
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Other
Education:Higher education
Now:Studying in university
Height:169 cm
Weight:60 kg
Body type:Normal
Eyes:Brown
Hair:Red
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
48%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
13%
Friends All friends (7)
Profile comments
2017.02.20 23:39Mantas
Žavi panelė :::045 :::407
Hot line messages
September 10 18:52
Jei tu simpatiškas, protingas ir iškalbus - parašyk man :::028 Jei domina tik netflix&chill - nesivargink
September 5 15:46
KAS PABENDRAUTI :::028