Žilvinas (25 m. Vilnius)
Gera:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:167
Atsakomumas:66%
Apsilankymų skaičius:229
Paskutinį kartą lankėsi:2021.04.14 21:19
Anketa sukurta:2016.02.05 20:32
Anketa atnaujinta:2021.04.14 21:18
Panašios anketos
Anketos numeris: 977296 Netinkama anketa
Vardas:Žilvinas
Amžius:25 m.
Ūgis:195 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu paprastas, draugiskas, daznai skubu gyvent :::045 , bet jeigu reikia anksti ryte kur keliaut butunai veluosiu :::034 Kartais bunu angelas, o kartais velniukas, bet su dauguma zmoniu iseina bendrauti draugiskai, tai gal netoks blogas tas mano charakteris. Bet cia kiekvienam sprest individualiai :::001
Reikalavimai partneriui:
tai, kad nera jokiu reikalavimu, nesiruosiu keist jokiu zmoniu del saves.
Hobis, pomėgiai:
Hmm, is pomiegiu tai automobiliai (kas su jais susija) aisku :::001 Sedejimas saunoj, vazinejimas dviraciu, automobiliais, motociklais, keliavimas. Na tai pirmos mintys pagalvojus apie hobius ir pomegius, istikro ju daugiau yra, bet neturiu noro visko ispasakot savo anketos aprasime, kam idomu bus parasys :::001
Knyga, filmas:
Jei skaitau ir ziuriu salia gero zmogaus, tada visos ir visi :::045
Muzika:
Vasara klausiausi Powerio kol neatsibodo, kad ju naujoves as jau tris savaites kaip girdziu, dabar klauso daugumos dainu is european hit radio kartais ruskoje radio ;p kartais isvis 90s savo vaikystes dainu :::034
Sporto šaka:
Siaip pats, bent jau profesionaliai, tai nieko nesportuoju, o patinka aisku krepsinis, futbolas , tinklinis, dar megstu pazaist poola jeigu atsiranda su kuo :::001
Gyvenimo šūkis:
Ride or Die, no retreat no surrender :::034
Juokingiausias nuotykis:
Daug ju buvo, o ne vienas, vien del to gal. kad vaikyste turejau kieme, o ne prie kompo :::034
Dar šis tas:
Noreciau pabendrauti su smagiom, draugiskomis merginomis:::001
Anketos informacija
Vardas:Žilvinas
Slapyvardis:AfroAmigo
Amžius:25 m.
Gimimo diena:1996.03.14
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:195 cm
Svoris:87 kg
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
48%
Anketos komentarai
Nėra komentarų