Andrius (32 m. Jungtinė Karalystė, Wolverhampton)
:::n01

Anketos statistika
Surinkti taškai:1678
Atsakomumas:100%
Apsilankymų skaičius:3784
Paskutinį kartą lankėsi:2020.07.09 23:39
Anketa sukurta:2016.02.03 02:04
Anketa atnaujinta:2017.05.15 07:50
Panašios anketos
Anketos numeris: 976958 Netinkama anketa
Vardas:Andrius
Amžius:32 m.
Ūgis:177 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Wolverhampton
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Hobis, pomėgiai:
Esu asmuo linkęs prie meno, todėl kai turiu laiko, piešiu, tapau, o jei ir netingiu lipdau skulptūras :::001 Bet šiuo metu noriu išbandyti save kitoje srityje tai yra muzikoje. Pradėsiu mokintis skambinti gitara. Gitara jau yra, bereikia tik pradėti kankinti kaimynus :::001 Dievinu fotografija, tai naujoji mano aistra.
Knyga, filmas:
Mėgstu daugelį gerų psichologių sumaišytų su trupučiu mistikos filmus tokius kaip Kuždesių sala, The Number 23. Taip pat filmai, kurios manau vertėtų pamatyti visiems Shawshank Redemption, Žalioji Mylia, Pan's Labyrinth, Grave of the Fireflies (Hotaru no haka). Knygos patinka fantasy žandro, tokios kaip Žiedų Valdovas, šios serijos knygas, taip pat mėgstu Stephen Kingo tokias kaip Duma Key, Sapnų gaudyklė.
Muzika:
Be muzikos, neįsivaizduoju gyvenimo, ji turi skambėti kai gaminu valgyti, sėdžių palinkęs prie piešinių ar būnu po dušu :::001 Šiaip mėgstų įvairiausių stilių muzika, nuo klasikos iki popso.
Anketos informacija
Vardas:Andrius
Amžius:32 m.
Gimimo diena:1988.01.13
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Wolverhampton
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:177 cm
Svoris:68 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Anketos komentarai
Nėra komentarų