Olegas (43 m. Kaunas)
puiki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (9 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:771
Отвечаемость:100%
Число посещений:1016
Посещал последний раз:2022.03.30 12:46
Анкета создана:2016.01.29 20:46
Анкета обновлена:2016.02.02 19:05
Похожие анкеты
Номер профиля: 976341 Негодная анкета
Имя:Olegas
Возраст:43 m.
Ūgis:169 cm
Знак зодиака:Водолей
Местность:Kaunas
Статус:В разводе
Ищет:Ищу друзей
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (2)
Коротко обо мне
Характер:
sunku pasakyti,kaip ir visi zmones turim savo minusu ir pliusu :::001
Гобби, увлечения:
ivairus,nuo automobiliu sporto iki gamtoj su draugais praleisti gerai laika :::001
Kнига, фильм:
senai tai buvo,bet viena knyga įstrigo labai tai : Kapitono Granto vaikai
Mузыка:
įvairi pagal nuotaika
Вид спорта:
lauko tenisas,futbolas,žvejyba,tinklinis
Жизненное мото:
imk iš Gyvenimo viska ką jis duoda,nes gyvenam tik viena karta
Самое смешное приключение:
pasiliksiu šia istorija sau :::001
Ещё кое-что:
norėsi susižinoti manau parašysi laišką
Информация анкеты
Имя:Olegas
Псевдоним:sawazz007
Возраст:43 m.
Gimimo diena:1979.02.13
Знак зодиака:Водолей
Местность:Kaunas
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Русский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:169 cm
Вес:76 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Карие
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Часто курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
95%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев