Rulle (31 m. Šiauliai)
:::n03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (10 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:330
Atsakomumas:62%
Apsilankymų skaičius:2948
Paskutinį kartą lankėsi:2021.03.24 20:11
Anketa sukurta:2015.10.05 12:26
Anketa atnaujinta:2019.06.16 14:03
Panašios anketos
Anketos numeris: 960035 Netinkama anketa
Vardas:Rulle
Amžius:31 m.
Ūgis:178 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (3)
Trumpai apie mane
Reikalavimai partneriui:
Labiausiai žavi paprastumas ir žmogaus nuoširdumas. Taigi jeigu tu linksma, nuoširdi mergina ir neieškai žodžio kišenėje, manau tikrai atrasim kažką bendro :::001
Hobis, pomėgiai:
Patinka aktyvus poilsis, laikas gamtoje nei vaikščiojimas po klubus ar barus. Nors ir jaukus studentiški pabai patinka :::001
Knyga, filmas:
Filmus žiūriu įvairius. Ko gero labiausiai patinka tie filmai, kurie kažką pasako daugiau, nei tik daugybė spec. efektų.Jeigu reiktu išskirti vieną iš labiausiai įsimintinų filmų, tai būtų "Interstellar".
Esu, gan didelis siaubo filmų mėgėjas, tai tikiuosi tau taip pat patinka adrenalinas ir šiurpuliukai per kūną :::045 O po gero siaubo filmo atsigerti ar imtis kitų reikalų galima ir ryt, nes gi nelipsi iš saugios vietos-lovos į nežinią kur visokie baubai pakurstyti fantazijos lankos :::034
Dėl knygų tai dėja, bet šiuo metu turiu laiko skaityti tik techninę literatūrą susijusia su mano darbu...
Muzika:
Nesu nusistatęs nei prie vieną žanrą. Jeigu muziką gera, vadinasi gera :::001 Na gal tik nesu didelis gerbėjas Marijos radio siūlomo asortimento :::001
Sporto šaka:
Patinka plaukioti, važinėtis dviračiu ir aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje. Esu šioks toks formulės 1 fanas :::001
Gyvenimo šūkis:
"Sėkmės paslaptis: 1% talento ir 99% darbo"
Juokingiausias nuotykis:
Pas mane visi linksmiausi nuotykiai prasideda frazėmis "Pala einam čia, aš žinau trumpesnį kelią..." :::034
Dar šis tas:
Jeigu vidurį nakties sulaukusi skambučio su prašymų "gal gali padėti lavono atsikratyti" tu nesutriksi ir atsakysi kada ir kur, tai manau tikrai rasim bendrą kalbą ;DD aš nesakau, kad dažnai būtent tokios pagalbos man prireikia, bet gi džiugu žinoti,kai turi tobulo nusikaltimo bendrininkę, kuri nebijo rizikuoti :::045 p.s. taip humoro jausmas pas mane kiek medinis :::001
Anketos informacija
Vardas:Rulle
Amžius:31 m.
Gimimo diena:1989.10.22
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:178 cm
Svoris:76 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Rudos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Anketos komentarai
Nėra komentarų