Ignas (29 m. Kaunas)
:::n08.

Panašios anketos
Anketos numeris: 959167 Netinkama anketa
Vardas:Ignas
Amžius:29 m.
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Ieško:Nieko neieškau
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Portalas kuriame nepilnametės ir kitos davatkos siūlo seksą už pinigus.
Kadangi čia išsilavinusių žmonių nėra nėra tikslo čia ir būti :::001


Trumpai ir aiškiai apie šį portalą.
Ką gi prabuvau čia ne vienus metus, trumpai noriu pasidalinti faktais ir nuomone apie šio portalo lankomuma ir autentiškumą. Turėjau dvi anketas atėjau čia su tikslu susipažinti su išsilavinusia ir samprotaujančia mergina/moterimi

Merginos

**2000+ Anketų
**400+ Netikrų anketų, (googlas viską randa) Ną o jei neatpažįstat Gal Gadot aktorės ar kokios Kate Blanchett tai jau jūsų problema.
**800+ Anketų neaktyvių arba tai Spaminės anketos.. Dažniausiai matosi iš registacijos informacijos. Užsiregistruoja, apsilanko kelias dienas, sukelia nuotraukas vėliau pamiršta, kad čia buvo lieka anketa su nuotraukomis ir "outdated" informacija smile Tokių anketų labai daug.

Taigi viskas kas lieka pakalbėkim apie tai.
Iš to nedidelio tūkstantelio kuris vakare buriasi ir čia ieško 600 Dienos metu prisijungusių merginų ir vakarais šis skaičius labai nekinta, vasaros sezonas viskas suprantama.

Iš tų 600+ anketų tikrų. 168+ Teikia sekso paslaugas, toliau atrodo iš normalių aprašymų vis dėl to išlenda vėl reklamos ir visoks neaiškus turinys, vienas pardavinėja lėles, kita pardavinėja apatinius smile Va čia tai turgelis smile))

Vos 180+ Merginų/moterų kurios čia lankosi turi normalius aprašymus, suvokia rašymo kultūra, geba samprotauti ir bendrauti smile
180+ iš visu 2000+.
Nereikia manau daugiau nieko pridurti, čia tikrai ne vieta ieškoti draugės, antros pusės, ar šiaip susirasti naujų pažinčių. Čia yra vieta pasijuokti iš mūsų nykstančios, intelektualios kultūros kuri formuojasi internete lietuviškuose portaluose kaip šis.

Liūdna....kaip liūdna.
Šiame portale buvau dar nuo senų dienų kai man buvo 17-18 metų. Dirbau ir IT sektoriuje ir administracijoje ir kaip paprastas narys čia ieškodavau/ieškojau pažinčių - visi męs ieškome.

Bet tiesa tokia, kad čia portalas kuriame ateinama pastūmt. Beraštės merginos, beraščiai vaikinai, organai po antros ar trečios žinutės (Vyrai). Skype seksas vaikams ir panašiai.

Trumpiau:
Tuštybių mugė ir durnių laivas. Jeigu nori turėti laisvalaikį, negaiškite laiko. Tiesa - visai ne tai, ką galima įtikinamai įrodyti, bet tai, kas viską daro paprasta ir suprantama.

Ačiū toms kelioms merginoms kurios susitiko ir gerai praleidome laiką bendraudami įvairiomis temomis ir toms kurios maloniai atrašė, jog esu ne jų tipo ir panašiai. Malonus paprastas bendravimas. Visoms kitoms galiu pasakyti jog jūsų piniginės ar vizualinis įžvalgumas nerodo proto. Kvailiai ir net bepročiai būna stebėtinai įžvalgūs. Patirtis didina mūsų išmintį, bet nemažina mūsų kvailumo.

Vaikinai:
Labai panaši situacija, nėra ko plėstis kaip vyrai elgiasi taip ir atsiranda kekšiška pasiūla. Išdidumas - visų herojų Achilo Kulnas. Tiesa yra čia tikrai rimtų vyrų, bet jei žiūrėsime į faktus ir statistiką bus ne ką geriau nei su moterimis.

Paprasčiausias būdas tapti kvailiu – remtis sistema. Sistema kuri yra šiame portale, "fake'inė, dirbtinė ir absurdiška.

Peace <3 o/
Have a great summer....
Muzika:
https://forumas.ieskok.lt/viewtopic.php?id=11333
Dar šis tas:
Jei manot, kad normalaus 21 amžiaus vyrų nebėra parašyk :::001 Rasim apie ką pasikalbėt :::045
Anketos informacija
Vardas:Ignas
Amžius:29 m.
Vietovė:Kaunas
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Kita
Žalingi įpročiai:Rūkau cigarus arba pypkę, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Anketos komentarai
Nėra komentarų