Lina (25 m. Jurbarko rajonas)
normali

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:6285
Atsakomumas:84%
Apsilankymų skaičius:1055
Paskutinį kartą lankėsi:2020.11.15 20:35
Anketa sukurta:2015.08.07 09:47
Anketa atnaujinta:2018.10.09 10:45
Panašios anketos
Anketos numeris: 951456 Netinkama anketa
Vardas:Lina
Amžius:25 m.
Ūgis:156 cm
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Jurbarko rajonas
Statusas:Turiu vaikiną
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (80)
Trumpai apie mane
Charakteris:
esu gera bet ne visiems normalaus budo nemoku ilgai pykti mėgstu kai mane pralinksmina
Reikalavimai partneriui:
aš jau užimta pasakau visiems tiems kurie nori sužinotiar aš laisva ar ne
Hobis, pomėgiai:
veriu karolius mėgstu dainuoti šokti
Knyga, filmas:
multikai jai juokingi meilės fantastinei siaubo filmai
Muzika:
visokios tik ne kapelu ne ne
Sporto šaka:
ajerobika fitnesa zumba
Gyvenimo šūkis:
aš galiu būti geriausia tavo drauge geru žmogumi, priešu arba baisiausiu tavo košmaru... tai priklauso nuo to. kaip tu su manimi eglsiasi :::001
Juokingiausias nuotykis:
kai aušktai įsisupus nušokau nuo supymiu ant žemės atsistojus
Dar šis tas:
mylėkite ir jus mylės šypsokitės ir visas gyvenimas šypsosis jums nebukit paniure nebukit suruge:::001
Anketos informacija
Vardas:Lina
Slapyvardis:lina19
Amžius:25 m.
Gimimo diena:1995.11.07
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Jurbarko rajonas
Statusas:Turiu vaikiną
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių
Šiuo metu:Mokausi
Ūgis:156 cm
Svoris:40 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
70%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
100%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
10%
Draugai Visi draugai (22)
Anketos komentarai
Nėra komentarų