David (25 m. Vilnius)
:::n08

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:513
Atsakomumas:75%
Apsilankymų skaičius:630
Paskutinį kartą lankėsi:2020.10.03 18:49
Anketa sukurta:2015.07.14 20:06
Anketa atnaujinta:2020.09.25 18:24
Panašios anketos
Anketos numeris: 947931 Netinkama anketa
Vardas:David
Amžius:25 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Žaismingas.
Reikalavimai partneriui:
Linksma, pašėlusi, mėgstanti pakvailiot, tuo pačiu rimta :::001
Hobis, pomėgiai:
Manga
Sport
Music
Poker
Knyga, filmas:
Drama/fantasy.
Muzika:
Country/pop/hip hop/blues/rock.
Sporto šaka:
baseball, jogging, basketball.

Svajojimas, fantazavimas, oh wait..
Gyvenimo šūkis:
People live their lives bound by what they accept as correct and true. That is how they define "reality" . But what does it mean to be "correct" or "true"? They are merely vague concepts. Their "Reality" may all be a mirage. Can we consider them to be simply living in their own world, shaped by their beliefs?
Juokingiausias nuotykis:
Ask me and I'll tell ya
Dar šis tas:
Taip, aš tikiu mus apibūdinančiais horoskopais. Kodėl turėčiau jais netikėti, jei jie teisingai apibūdina tiek mane, tiek mano santykių suderinamumą gan taikliai (sakau pagal experience).

Taigi, man tinka ožiaragis, skorpionas, vėžys, jautis, ir, be abejo, žuvytės.

OŽIARAGIS IR ŽUVYS - Egzistuoja abipusė trauka, vienas kitame jie pagaliau randa asmenį, suprantantį ir priimantį kito uždarą būdą. Jausmingoji Žuvis atskleidžia Ožiaragiui savo jausmus, tuo pažadindama jo draugiškumą ir aistrą. Ožiaragis savo ruožtu padeda Žuvims lengviau susiorientuoti kasdieniniame gyvenime, prisitaikyti. Žuvys greičiausiai nebus ištikimos Ožiaragiams, tačiau Ožiaragiai stengsis nuslopinti šį Žuvų poreikį ir greičiausiai jiems pavyks. Jeigu partneris moka sužavėti Žuvis, tai šios tampa labai nuoširdžios ir mylinčios, tad tikrai sugeba pripildyti namus meilės ir džiaugsmo. Tokioje poroje Ožiaragiai suteikia atsvarą Žuvų svajingumui ir šiems santykiams suteikia stabilumo. Tai labai skirtingi žmonės, kurie tarpusavyje dera ir puikiai papildo vienas kitą emociškai. Santykiai labai sėkmingi.

SKORPIONAS IR ŽUVYS - Sielos gilumoje abu jaučiasi esą artimi, be žodžių supranta vienas kitą. Šie ženklai labai sugeba įsijausti, yra jautrūs. Be to, Žuvys gali Skorpioną sušvelninti, padaryti “civilizuotesnį”, o už tai partneris ištiesia savo tvirtą pagalbos ranką, padeda nugalėti įvairias Žuvų baimes. Abipusė trauka dažniausiai stipri. Žuvys linkusios remtis į Skorpionus ir taip kompensuoti savo kuklumą ir ryžto stoką, Skorpionai tuo džiaugiasi, kadangi jie yra natūralūs lyderiai. Skorpionai savininkiški ir pavydūs, tačiau tai Žuvų neglumina, anaiptol, jos jaučiasi mylimos ir reikalingos. Šios poros ryšys tikrai ypatingas – tai jausmingi, lojalūs žmonės, kurie linkę remtis intuicija, o pastaroji retai juos apgauna. Seksualinis gyvenimas puikus – Skorpionai labai aistringi, o Žuvys lovoje elgiasi išradingai. Tiek vienos nakties nuotykis, tiek ir viso gyvenimo santykiai naudingi ir malonūs abiems pusėms. Tai – ideali sąjunga.

VĖŽYS IR ŽUVYS - Juos jungia tas pats elementas – vanduo – ir abipusė jausminė trauka. Iš pradžių jie baiminasi naujovių, svetimybių, tačiau tai greit praeina, viskas susidėlioja į savo vietas, ir abu gyvena kartu, švelniai ir atsidavusiai mylėdami vienas kitą. Jie taip gerai sutaria ir vienas kitą supranta, jog kyla pavojus, kad pernelyg įsijaus vienas į kitą. To pasėkoje gali nutrūkti ryšiai su kitais žmonėmis, ir jie liks atsiskyrėliška pora. Tai jautri ir mylinti pora, kuriai pavyks paglostyti vienas kito ego. Abu ženklai labai kūrybingi, tačiau Žuvys linkusios generuoti idėjas, o Vėžiams geriau sekasi jas kūrybiškai įgyvendinti, tad kartu jie gali pasiekti puikių rezultatų versle. Žuvys į Vėžio gyvenimą įneša romantikos, o Vėžiai padeda joms jaustis saugiai. Šiai porai puikiai sekasi miegamajame bei gyvenime – jiedu linkę vienas kitą palaikyti ir užjausti, nuoširdžiai džiaugiasi vienas kito laimėjimais. Tikėtina, jog Vėžys užims lyderio poziciją, tačiau Žuvims tai visiškai netrukdo. Menki konfliktai galimi, tačiau jie trumpalaikiai ir greitai pamirštami. Idealūs santykiai, kurie atneš daug pasitenkinimo abiems pusėms.

JAUTIS IR ŽUVYS - Kadangi Jautis ne tik praktiškas, bet ir kupinas emocijų, jis supranta ir domisi Žuvų dvasiniu pasauliu, padeda joms daugiau atsigręžti į realybę. Žuvys savo ruožtu Jautį skatina būti judresniu bei įkvepia jam fantazijos. Jaučiai stiprios bei autoritetingos asmenybės, kurios užtikrina Žuvų saugumo ir stabilumo poreikį. Žuvims šį sąjunga ypač naudinga, kadangi Jaučiai sugeba jas taktiškai padrąsinti ir padėti siekti savo tikslų – toks vaidmuo Jaučiams malonus, nes jie mėgaujasi galėdami rūpintis savo partneriu. Seksualinis poros pasitenkinimas priklauso nuo Jaučio. Ši pora turi daug bendro – abu vertina grožį, meną ir jausmingumą. Įprastai ramūs Jaučiai su Žuvimis išmoksta romantikos. Jaučio bei Žuvų santuoka labai darni, padedanti tobulėti abiems pusėms ir užtikrinanti puikias sąlygas augti vaikams.
Anketos informacija
Vardas:David
Slapyvardis:Klaus
Amžius:25 m.
Gimimo diena:1995.03.14
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:176 cm
Svoris:76 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
93%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Anketos komentarai
Nėra komentarų