andrius (32 m. Lietuva)
puiki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (16 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4796
Atsakomumas:93%
Apsilankymų skaičius:9447
Paskutinį kartą lankėsi:2019.07.22 00:37
Anketa sukurta:2015.07.05 23:41
Anketa atnaujinta:2019.04.27 15:47
Panašios anketos
Anketos numeris: 946484 Netinkama anketa
Vardas:andrius
Amžius:32 m.
Ūgis:190 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Lietuva
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (19)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Dzniausia draugiskas nuosirdus bei linksmas
Reikalavimai partneriui:
Nera tam tikru reikalavimu kad butu butent tai anaip ar kitaip,tiesiog sutinki zmogu o po to jau bendraujant atsirenki tinka tau ar ne
Hobis, pomėgiai:
Krepsinis muzika
Knyga, filmas:
Knygos daugiau kriminalines,filmai gal but daugiau veiksmo ar siaubo,neatsisakau paziureti ir geru komediju
Muzika:
Labai ivairi,isskyrus rokas metalas dziazas ar opera
Sporto šaka:
Povandeniniai sachmatai
Gyvenimo šūkis:
Niekada nepasiduok
Juokingiausias nuotykis:
Daug ju turejas,sunku ta vienintely ir isskirti
Dar šis tas:
Jai domina parasyk,ir suzinosi daugiau
Anketos informacija
Vardas:andrius
Amžius:32 m.
Gimimo diena:1987.05.09
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Lietuva
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Norai:Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Daktaro laipsnis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:190 cm
Svoris:95 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Juodi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
98%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
88%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 20:34
Labas merginos,gal kuri pabendrauti :::045
Liepos 13 19:38
Labas mergaites gal but kuriai nuoboddu :::001