Regina (28 m. Šiauliai)
:::008

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:14556
Atsakomumas:89%
Apsilankymų skaičius:18377
Paskutinį kartą lankėsi:2020.02.15 17:10
Anketa sukurta:2015.03.16 00:02
Anketa atnaujinta:2019.09.02 09:35
Anketos numeris: 931299 Netinkama anketa
Vardas:Regina
Amžius:28 m.
Ūgis:99 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (36)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Gerietė su velniuko prieskoniu. O jeigu rimtai, tai paprasta, bet ne prasta. Apie save visada sunku kalbėti, nes bijai, jog prisigirsi :::034
Reikalavimai partneriui:
Jų tiek daug, kad čia netilptų :::034
Hobis, pomėgiai:
Kolekcionuoju skirtukus ir mėgstu keliauti, o kur dar ilgi pasivaikščiojimai...
Knyga, filmas:
Knygas skaitau retai,tačiau viena geriausių knygų, kurias perskaičiau - V. Mykolaičio-Putino "Altorių šešėly". Filmus žiūriu tuos, kurie užkabina. VIeną dieną galiu žiūrėti komediją, o kitą - dokumentinį.
Muzika:
Neturiu mėgiamo stiliaus ar muzikanto. Klausaus kas tuo metu artima širdžiai ir gražiai skamba.
Sporto šaka:
Krepšinis, badmintonas.
Gyvenimo šūkis:
Per aspera ad astra
Juokingiausias nuotykis:
Daug buvo :::001
Dar šis tas:
Kam bus įdomu, tas paklaus. Galima daug ką prirašyti, tačiau kas iš to, jeigu vistiek ne visi viską perskaito :::034 Be to, vaikino kol kas nereikia, ieškau su kuo įdomiai praleisti laiką, kažkur nueiti ir pan. (ne - neįpareigojantiems santykiams) :::001 O paskui jau bus matyti kaip viskas pasisuks, nes kartais nieko nesitikint gyvenimas taip apsiverčia... :::034
Anketos informacija
Vardas:Regina
Slapyvardis:Redzina
Amžius:28 m.
Gimimo diena:1991.11.30
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:99 cm
Svoris:35 kg
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
60%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Anketos komentarai
Nėra komentarų