Mantas Savickas (28 m. Kretingos rajonas)
:::n05

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (16 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:218
Отвечаемость:71%
Число посещений:259
Посещал последний раз:2021.04.11 19:26
Анкета создана:2015.03.09 01:31
Анкета обновлена:2020.05.06 10:31
Похожие анкеты
Номер профиля: 930339 Негодная анкета
Имя:Mantas Savickas
Возраст:28 m.
Ūgis:185 cm
Знак зодиака:Телец
Местность:Kretingos rajonas
Статус:Свободный
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
linksmas, nuoširdus, draugiškas, mokantis išklausyt ir patart :::045 taip pat i situacija pažvelkt iš šono, be to čia ne aš turėčiau o jus labiau susipažine su manim :::045 :::034D
Требования для партнеров:
Tokiu nėra 😀
Гобби, увлечения:
leisti laika su nerealiausiais draugais :::034
Kнига, фильм:
dievu miškas briusiaus galas :::034DD seip yra daugiau tik daug rasyt :::034
Mузыка:
ivairiuos, mėgstu muzika kaip savo gyvenima :::034
Вид спорта:
Lengvoji atletika, sunkioji atletika, futbolas, krepšinis, tinklinis.
Жизненное мото:
Gyvenk ir žvenk :::034
Самое смешное приключение:
ju tiek daug buvo kad negaliu net išsirinkt, kuri aprašyt :::034
Ещё кое-что:
jai patikau tai raštelkit tikrai atrašysiu :::045
Информация анкеты
Имя:Mantas Savickas
Псевдоним:Mantiuša
Возраст:28 m.
Gimimo diena:1994.05.08
Знак зодиака:Телец
Местность:Kretingos rajonas
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:185 cm
Вес:79 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Голубые
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Курю, но пытаюсь бросить, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
93%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
93%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев