Antanas Patamsis (53 m. Kuba)
pagal situacija

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1306
Atsakomumas:83%
Apsilankymų skaičius:4141
Paskutinį kartą lankėsi:2019.11.19 17:43
Anketa sukurta:2015.02.08 15:14
Anketa atnaujinta:2017.10.16 00:39
Panašios anketos
Anketos numeris: 926409 Netinkama anketa
Vardas:Antanas Patamsis
Amžius:53 m.
Ūgis:< 140 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Kuba
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (18)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Окружающие любят не честных, а добрых. Не смелых, а чутких. Не принципиальных, а снисходительных. Иначе говоря — беспринципных.
taigi, manes nemegsta
Reikalavimai partneriui:
turetu buti nekvaila. universitetinis issilavinimas ...pageidautinas. isvaizda...turetu buti bent jau simpatiska. ir dar daug nerealiu reikalavimu nerealioms moterims
Hobis, pomėgiai:
cepelinai ir lasiakai su vodzke
Knyga, filmas:
.. just keep going...
Muzika:
vivaldi
Sporto šaka:
daug...adrenalininiu, moteru boksas pvz.
Gyvenimo šūkis:
nemegstu sukauti
Juokingiausias nuotykis:
manau, dar bus
Dar šis tas:
Kodel i dauguma anketos klausimu atsakymai is anksto sugalvoti? Galima tik tarp rukau ir ne pasirinkti? As gal kokiu klausimu visa poema galeciau parasyt, ir tai atsakymas nepilnas butu :::001Tiek to, vistiek niekas tu anketu neskaito..Vnz, as cia, nesislepiu, Nori, ieskok, bet jeigu rasi, manes del to nekaltink
Anketos informacija
Vardas:Antanas Patamsis
Slapyvardis:antanaspatamsis
Amžius:53 m.
Gimimo diena:1966.01.15
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Kuba
Statusas:Laisvas
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Neturiu
Šiuo metu:Nieko neveikiu
Ūgis:< 140 cm
Svoris:47 kg
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Raudoni, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Dažnai išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
30%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
45%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
78%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Šiandien 17:49
Nusipirkau komplekta triuseliu Lidle. 5 vnt uz 7 ewrus. Tiks? Ka manot?
Lapkričio 1 20:02
Rodoxren..blyn..dritas ten kazkoks, nepamirsk, kad lydeka irgi zuvis
Spalio 27 18:19
Per 3 ilgus pokalbius telefonu niekaip nesugebejo nuspresti, kur susitiksim. Truko kantrybe, palinkejau sekmes ir nebeatsiliepti i skambucius pradejau. Ir tada pasipyle SMS. Is pradziu su klausimais, po to su kaltinimais, dabar jau su grasinimais.. Daugiau niekas man neberasykit, sita tuoj uzdubasins :::034
Spalio 25 0:57
Kas miega, parasykit
Spalio 23 3:52
Dovi, tikrai bus