Lukas (26 m. Šiauliai)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (11 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1374
Atsakomumas:87%
Apsilankymų skaičius:4954
Paskutinį kartą lankėsi:2023.01.27 00:01
Anketa sukurta:2014.11.21 18:19
Anketa atnaujinta:2022.11.26 18:53
Anketos numeris: 915715 Netinkama anketa
Vardas:Lukas
Amžius:26 m.
Ūgis:185 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Pakankamai geras ir sukalbamas. Didžiausia mano silpnybė kad per daug pasitikiu žmonėmis ir greit susižaviu.
Reikalavimai partneriui:
Kvaila kad žmonės kreipia dėmesį tik į išvaizdą. išvaizda yra me viskas. Gal labai gražus žmogus, bet iš vidaus tuščias. Tai kam toks reikalingas? Man svarbiausias dalykas yra vidinis pasaulis. Turi būti įdomus ir geras žmogus iš vidaus. Jis turi sužavėt savo asmenybe. Graži išvaizda tik priedas. 😁😇
Hobis, pomėgiai:
Daug yra pomėgių. Aš toks žmogus kad man patinka išbandyt vis kažką naujo. Nors yra keli dalykai kurie yra nustatyti ir jie tiekia daug džiaugsmo.
Knygų skaitymas labai atpalaiduoja ir sužadina vaizduotę. Arba tiesiog 1-2valandų pasivaikščiojimas, kuris gerai ir dūšei ir sveikatai.
Knyga, filmas:
Viską mėgstu. Nesu išrankus. Kai reikia pažiūriu komedija ar siaubo filmą. Kai reikia ir kokią dramą.
Mėgtsmiausias mano visu laikų filmas: Žalioji mylia.
Knygas taip pat pačios įvairiausios. Nuo nuotykinių ar istorinių iki detektyvų.
Muzika:
Paklausau kai reikia, bet šeip nesu didelis nuzikos megėjas.
Sporto šaka:
Krepšinis, futbolas, lengvoji atletika.
Gyvenimo šūkis:
Nešvaistyk laiko nereikšmingiem dalykam.
Juokingiausias nuotykis:
Neatsimenu :::001
Dar šis tas:
Nieko čia neieškau. Rimtų pažinčių tokiuose vietose sunku rast. Tai va jei kažkas atsiras būsiu patenkintas, bet didelių vilčių nėra.
P.S. mielos moterys. Nevadinkit manęs bjauriu tol kol tikram gyvenime nepamatėt. Tikrovėj žmogus gali kitokį įspūdį padaryti 😁
Anketos informacija
Vardas:Lukas
Slapyvardis:lukasb
Amžius:26 m.
Gimimo diena:1996.05.06
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:185 cm
Svoris:95 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
50%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų