Lukas (26 m. Šiauliai)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (13 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1085
Atsakomumas:84%
Apsilankymų skaičius:3328
Paskutinį kartą lankėsi:2022.05.28 22:43
Anketa sukurta:2014.11.21 18:19
Anketa atnaujinta:2022.05.27 18:13
Anketos numeris: 915715 Netinkama anketa
Vardas:Lukas
Amžius:26 m.
Ūgis:185 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Geras :::001
Reikalavimai partneriui:
Būtu negražu jei kelčiau kokius nors reiklavmus.
Hobis, pomėgiai:
Sportas, piešimas, skaitymas, filmai.
Knyga, filmas:
komedijos, siaubo, fantastiniai. Knygos įvairios.
Muzika:
Klausau visko išskyrus metal ir country music.
Sporto šaka:
Oi man daug sporto šakų patinka. Pradedant Krepšiniu ir baigiant tenisu 😀.
Gyvenimo šūkis:
Neturiu
Juokingiausias nuotykis:
Neatsimenu :::001
Dar šis tas:
Ieškau moters rimtai draugystei ir šeimos kūrimui. Jei atsiras tokia kuri nori to paties būtu puiku. O jei bus kokių nesutarimų, visada galima rast kompromisą 😉 svarbu priimt žmogų tokį, koks jis yra. Nors nelabai tikiu, kad galima čia rast kažką rimto, bet pabandyti verta.
Anketos informacija
Vardas:Lukas
Slapyvardis:lukasb
Amžius:26 m.
Gimimo diena:1996.05.06
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:185 cm
Svoris:95 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
50%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
53%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Gegužės 26 20:52
Niekas neverkšlena. Nesitikiu kad visos norės bendraut tai kvaila. Bet ar normalu kad šiam puslapy nėra nei vienos moters kuri norėtu su manim bendraut? Kaip man jaustis? Džiaugtis? Aš kiekvienai sutiktai nesiskundžiu kad blogai, gražiai bendrauju. Ironiška, žmogus kuris nori rimtai įsipareigot lieka astumtas o visokie iškrypėliai, alkoholikai, smurtautojai, prievartautojai susiranda. Kur teisybė?
Gegužės 26 18:08
Žeminuos čia ir nieko. Nu jo. Nesvarbu kad geras žmogus iš vidaus jei esi baidyklė tai šansai susirast merginą nuliniai.
Gegužės 25 22:29
Moterim šiais laikais tik piniginės storis arba kad būtu super didelis gražuoliukas. O koks žmogus viduj tai nesvarbu. Man asmeniškai išorė nėra svarbi. Labiau vertinu žmogaus vidų. Aš tikrai geros širdies. Mylėčiau, gerbčiau, būčiau ištikimas ir vertinčiau. Ar atsiras tokia kuri suteiks man šansą?
Gegužės 24 21:42
Neduok Dieve kokios čia merginos išlepusios ir pasikėlusios. Parašai ir visos ignorą meta. Net šanso negali duot... sakyčiau iškrypėlis koks būčiau bet ne gražiai bendrauju. Neverkšlenu bet kaip skaudu kai taip stumia...
Gegužės 22 15:05
Ar yra merginų kuriom patinka bjaurūs vaikinai?