Marta (26 m. Vilnius)
Nuotaika besikeičianti ^^

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (8 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1389
Atsakomumas:53%
Apsilankymų skaičius:3805
Paskutinį kartą lankėsi:2021.05.09 20:06
Anketa sukurta:2014.11.04 01:27
Anketa atnaujinta:2017.07.11 16:19
Panašios anketos
Anketos numeris: 913332 Netinkama anketa
Vardas:Marta
Amžius:26 m.
Ūgis:175 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (8)
Trumpai apie mane
Charakteris:
As turiu sunkų charakterį . Esu labai tiesmukiška , labai užsispyrusi , mėgstu viską planuoti ir esu išranki ties žmonėmis . Jei tai perskaičius dar ne išsigandote ,galime eiti toliau . ^^ Taigi , taigi... Apart visų šitų mano ne kuklių charakterio savybių , turiu ir keleta normalesnių . Esu komunikabili , turiu neblogiausia humoro jausmą ir turiu nuomone apie praktiškai viską.
Reikalavimai partneriui:
Jei tu turi ką pasakyti , jei esi protingas , raštingas , jei čia ,kaip ir aš ieškai žmogaus su kuriuo galėtumei juoktis , kalbėtis ir tiesiog būti savimi ,tai būtinai man parašyk :::001 Nes tikrai atrasime ką nors bendro ir tikrai pažintis ne išeis į blogą . Prašau tik tų visų iškrypėlių , žymiai vyresnių ar jaunesnių vyrų , kurie sugeba parašyti tik "La ,ka wk? " arba kai ką vulgaresnio .. Nerašykite man , jūsų laiškų aš nelaukiu :::001 ačiūūū už dėmesį :::001
Hobis, pomėgiai:
Žiūrėti filmus ir juos analizuoti , groti ir dainuoti ,skaityti , daryti aksesuarus . ^^
Knyga, filmas:
Filmai ,tai mano gyvenimo pašaukimas : ) Be galo domina visa kino industrija . Mėgstu tokius filmus , kuriuos pasižiūrėjus ,tu ne tik ,kad jų neužmiršti , bet po savaitės nori žiūrėti vėl ir vėl . : > Skaitymas taip pat mano didelė gyvenimo dalis . Knygos patinka tokios , kurios padaro tau įtaka visam gyvenimui : )
Muzika:
Muzika atliekama iš širdies , patenka į širdį : ) tokia ir mėgstu . Tačiau labiausiai žavi senos ,geros dainos ,patikrintos laiko : )
Sporto šaka:
Mėgstamiausia sporto šaka būtų tinklinis : ) tačiau niekad neatsisakydavau pažaisti krepšinio ir futbolo ,ir netgi beisbolo :::034
Gyvenimo šūkis:
Į Žygį , be Žygio !!! :::034
Juokingiausias nuotykis:
Daaaaug jų buvo : > Ir kai pro langus laipiojom ir kai stano gaudėm ir kai pasimatymo metu ,ne taip išgirdau klausima ir nusišnekėjau galutinai :::034 visko buvo ,visko dar ir bus :::034
Dar šis tas:
Tiesiog pabendraukime! : >
Anketos informacija
Vardas:Marta
Slapyvardis:Brangiojitu
Amžius:26 m.
Gimimo diena:1994.07.16
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:175 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
33%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų