cumulonimbus (37 m. Vilnius)
Grazi muzika :::n01

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (13 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:8587
Atsakomumas:94%
Paskutinį kartą lankėsi:2021.03.01 05:45
Anketa atnaujinta:2020.10.04 22:05
Panašios anketos
Anketos numeris: 898640 Netinkama anketa
Vardas:cumulonimbus
Amžius:37 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (24)
Trumpai apie mane
Charakteris:
1.Elkis taip, kaip su tavimi elgiasi
2.Padaryk viska taip, kad iki atsisveikinant zmogus jaustusi laimingesnis nei jautesi iki pasisveikinant. Geriausia, kad isvis atsisveikint nenoretu:::001)
Reikalavimai partneriui:
Grazus, kad i ji diena nakti ziureciau laika pamirses.
Protingas, issilavines kad bendravimas su juo maloniai smegenis kutentu.
Be zalingu iprociu, kad netektu girto uz ausu namo tisti ar nuo cigareciu kvapo ziaugcioti.
Patikimas, kad nereiktu su sekliais sekti, kur vaiksto :::034
Biski turtingas, kad abu galetume sumesti pinigus i seimos banka (daug turtu nereikia, uzdirbsim abu).

As siulau tiek pat atgal, isskyrus grozi:::001
Gyvenimo šūkis:
"Tai ne problema-tai issukis"
Juokingiausias nuotykis:
Vaziavau su paspirtuku teisiu atsiimti ir nusiverciau pakeliui:::001
Dar šis tas:
Ne, as nevedes, neissiskyres, 100% tuo tikras, nebent jus zinot daugiau apie mane nei as pats:::034
Anketos informacija
Vardas:cumulonimbus
Slapyvardis:cumulonimbus
Amžius:37 m.
Gimimo diena:1983.06.08
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Kita
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Studijuoju ir dirbu
Ūgis:174 cm
Svoris:73 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
93%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
75%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Vasario 25 22:40
Koks as idiotas buvau! Rodziau demesi, pirkau geles, dariau romantiskus pusrycius prie upes, megztini skolinau, guodziau, linksminau, snekinau, o pasirodo reikejo visai priesingai daryti-uzsikacialinti raumenu, tureti gera darba su geru atlyginimu ir prabangia masina ir mbe ceremoniju uz papo griebti! Tfu, tiek laiko velniop nuleidau! Durnius as...
Vasario 16 11:50
Zydra, jei nieko nesiulai, tai ko karstoje linijoje rasineji? :::034
Vasario 14 18:41
Pasiuliau Ingai susitikti, numeriais apsikeisti, bet jai netiko, kad i pirma pasimatyma su kauke ateiciau, nes nenoriu uzsikresti ar uzkresti. Tai gal ir lovoje nesisaugot tureciau, neatsakingas buti, nes princeses nebezino, kokiu kaprizu dar prigalvoti? :::034
Vasario 11 19:15
"Yra cia nerukanciu,neturinciu vaiku iki 40 metu vaikinu is Vilniaus?" "Yra, o kas?" "Ai nieko, noriu geriau pasijusti atstumdama ka nors..."