Monika (42 m. Vilnius)
Myliu gyvenima

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (18 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:3444
Atsakomumas:50%
Apsilankymų skaičius:1214
Paskutinį kartą lankėsi:2022.03.17 19:43
Anketa sukurta:2014.06.18 21:56
Anketos numeris: 895449 Netinkama anketa
Vardas:Monika
Amžius:42 m.
Ūgis:172 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (95)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Moteriškas.
Reikalavimai partneriui:
Laisvo, žinančio ko nori iš gyvenimo. Rimtai žiūrinčio į šeimą.
Hobis, pomėgiai:
Labiausia keliauti ir gyventi įdomiai. Gerėjimasis istorinės architektūros ir gamtos grožiu, jų tarpusavio deriniu... Gal dėl to labai mylių Vilnių ir pasivaikščiojumą jo senamiestyje... Jame likusi senovinė dvasia mane vis traukia... Patinka bendrauti. Esu ekstravertiška. ieškau buvime prasmės - ar esant vienai, o juo labiau su šalia esančiu žmogumi... Laisvalaikio pomėgiai - filmai teatras ir kiti su kurybos išraiška susiję dalykai, kuriuos lankyti butų smagu su tavimi kartu.. Mėgstu šilumą, tad ir pirties apeigas, darau žmonėms puikius masažus, o ir pati mėgstu juos gauti :::045
Knyga, filmas:
Filmai: "Camilla Claudel". Įsūdį paliko ilgam. Paskutinis žiūrėtas, kuris labai patiko: "Ilga kelionė namo".
Knygos: J. Mazzeo " CHANEL No 5 paslaptis". T. Sakalauskas "Missa Vilnesis"; L. Gounelle "Žmogus, kuris norėjo būti laimingas", ir kitos.
Muzika:
Muzika... Patinka truputis klasikos, Wonderfull Chill Out Music Love Session Extended Version, Cafe del Mar, Cris De Bourg ir panasios. Iš Lietuvių Evelina Anuskauskaitė, Skylė, A. Mamontovas... Ir... šiaip daug kitokios..
Sporto šaka:
Greitas pasivaikščiojimas šaltu Žiemos oru :::045
Gyvenimo šūkis:
Didžiausia beprotybė yra daryti tą patį ir tikėtis kitokių rezultatų...
Juokingiausias nuotykis:
Na visko tame gyvenime yra nutikę.... Ne viską čia parašysi.. :::001
Dar šis tas:
Mane domina tik gyvas bendravimas
Anketos informacija
Vardas:Monika
Slapyvardis:Moteriška
Amžius:42 m.
Gimimo diena:1980.08.08
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:172 cm
Svoris:60 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalios
Plaukai:Tamsūs, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
93%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų