Monika (29 m. Joniškis)
:::440

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (2 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:10294
Atsakomumas:78%
Apsilankymų skaičius:7586
Paskutinį kartą lankėsi:2023.01.13 12:27
Anketa sukurta:2014.05.19 18:58
Anketa atnaujinta:2018.04.16 21:00
Panašios anketos
Anketos numeris: 891645 Netinkama anketa
Vardas:Monika
Amžius:29 m.
Ūgis:157 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Joniškis
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (15)
Trumpai apie mane
Charakteris:
pabendrausi suzinosi
Hobis, pomėgiai:
sokti,dainuoti,ir siaip linksmai leist laika su artimais draugais
Knyga, filmas:
Knygos: Jodi Picoult Trapumas, Jodi Picoult Desimtasis ratas, Jodi Picoult Kitas gyvenimas.
Filmai: valentinas uz duru,valentinas vienas, saulelydis,brekstanti ausra,piktieji numireliai
Muzika:
ivairios
Sporto šaka:
aerobika,sokiai,krepsinis,tenisas
Dar šis tas:
Esu nuosirdi, draugiska, bendrau janti panele. esu uzsispyrusi ir ieskau to vienintelio :::001 megstu sokti, dainuoti, skaityti knygas, bei siaip linksmai leisti laika draugu rate. Esu permaininga ir temperamentinga, iš karto domiuosi daugeliu dalykų. Esu seimos zmogus megstu rupintis kitais. Gerosios savybes: patikimumas, supratimas, stabilumas, tvirtumas,
teisingumas. Blogosios: tiesmukumas, pernelyg didelis atvirumas (pasitikėjimas kitais), lindimas ne į savo reikalus, skepticizmas, taip pat įtari, siek tiek pavydi.
Anketos informacija
Vardas:Monika
Slapyvardis:Blizgute;)
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1993.09.29
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Joniškis
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:157 cm
Svoris:66 kg
Kūno sudėjimas:Paslaptis
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Rudi, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
8%
Draugai Visi draugai (14)
Anketos komentarai
2014.08.29 21:51Monika (29 m. Joniškis)
aciu:::001
2014.08.29 21:42stasys (34 m. Šiauliai)
grazi panele